Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a perspektivák?

Figyelt kérdés

Anyam 60 eves a baratja 57. Fiatalos pasi , örökifjú bébiarcú, nagyon jól szitualt.

Nagyon jól elvannak ök ketten, mennek koncertekre, utazgatnak . Több eves kapcsolat ez, de nem költöznek össze a pasi ragaszkodik a fuggetlenségéhez, es megtudtam h altalaban mindenhol szinglinek vallja magat , föleg ahol csinos nöket lat . Csak a legközelebbi rokonok es baratok tudnak a kapcsolatról. A pasi azzal dicsekszik h ö senkihez nem tartozik.

A napokban anyámat a Facebookról is levette ,tehat , habar nyoma se volt a kapcsolatuknak a Facebookon, igyse lehet ott meg baratkent sem. Vajon miert csinalt ilyet , anyam szomorú.

Ö remenykedik a hazassagban mert a pasi se fiatal mar es arra gondol h csak beadja a derekat egy nap .

Szerintetek hogy van ez?



2017. dec. 17. 06:46
 1/3 anonim ***** válasza:
62%

Anyád fél kidobni ezt a mocskot, mert attól tart, hogy nem lesz következő kapcsolat, és élete hátralévő részét egyedül éli le. Amiben azért van ráció 60 évesen. Megalkudott: legalább van "valakije".

Ha lenne egy kis bátorsága, akkor ő is nézelődne más után.

2017. dec. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben a korban ez teljesen rendben van, örülhet anyukád hogy nem akaszkodik rá senki, mégis kapcsolata van. Nagyon nagy bonyodalmakat tud okozni egy házasságkötés, együttélés, és mégcsak nem is ezen múlik a boldogság.

Felteszem a kérdést: anyukád boldog lenne ezzel az emberrel ha házasok lennének de a pasi továbbra is csinos nők után hajtana?

Én becsülöm a paliban hogy azt vállal amit teljesíteni tud.

Más kérdés hogy miért vette le anyukádat a fb-ról, ezt ök tudják jelen pillanatban milyen a viszonyuk.

2017. dec. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tudsz mindenről.

Lehet véletlen, de ma a màsodik hasonló kérdés.... a nő reménykedik a házasságban, noha ennek semmi jele.

Tán kicsit erőszakos volt az a rem3nykedés?

Én csak akkor házasodnék, ha gyereket is terveznénk.

2017. dec. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!