Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki hasonló körkülönbséggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki hasonló körkülönbséggel boldog párkapcsolatban? 30F és 38N?

Figyelt kérdés
Mindkét oldalon volt válás és van 1-1gyerek.A férfi komoly,szeretné végleg megtalálni a párját,nem zavarja h a nő idősebb.A nőnek nem volt még ennyivel fiatalabb párja,fél h megszólnák emiatt.Mi a véleményetek?
2017. dec. 17. 07:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem extra korkulonbseg, nem hiszem bárki megszólna.. Meg nem tokmindegy ki mit mond, ha szeretitek egymást?
2017. dec. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Simán összejönnék egy 30 évessel,nem 18 évessel jöttél össze,az kicsit érdekesebb lenne.Simán felvállalható kapcsolat.
2017. dec. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nalunk ugyanennyi a korkülönbség, feleségem is pont 38 volt, mikor a lányunk szuletett. Nagyon jol megvagyunk.
2017. dec. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én 40 párom 38.Mikor megismerkedtünk 2.5 éve akkor én elvált nő voltam egy 16 éves fiúval meg egy 9éves kislánnyal.Neki nem volt gyereke.

Vettünk házat született babánk és nagyon jól megvagyunk.

2017. dec. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32 a párom elírtam.
2017. dec. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
Ebben a korban már nem számít. Ha mondjuk 20F és 28N lenne, az már inkább lenne gáz.
2017. dec. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

36 és 30. Gyerek egyikünknek sincs hála istennek, mert volt eszünk, jól működik.

Imádjuk egymást!

2017. dec. 18. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

L/21 én

párom F/17


Mi több mint egy éve ismerjük egymást, de csak idén szeptemberben jöttünk össze, de minden rendben. ^^

2017. dec. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!