Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért törölt a facebookról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törölt a facebookról?

Figyelt kérdés

A barátom ugye mert felesegul nem vett, 3 hete letörölt a facebookról egy kisebb összezördulest követöen.

Mindketten közepkorúak vagyunk , 50 esek. Mondjuk en nagyon szeretem es vonzódom hozzá jól telik egyutt , de a kapcsolatunkat nem vállalja be csak a szoros csalad tud róla .

Nem akar összeköltözni azt mondja h neki fontos h a dolgait úgy találja , ahogy letette.

Találkozunk párszor egy héten es utazgatunk néha.

En hiszem h idövel csak elvesz felesegul mert mar ö is 56 eves es csak nem fog akarni egyedul élni mig a vilag.

Az h törölt a facebookról h mar baratkent se lehetek jelen a neten ( mert nyilvanosan ott se vállal) ez nagyon fáj es elvesztettem pár illúziómat megint .

Mi lehet a fejében?



2017. dec. 17. 08:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Megkérdezzem tőle? :))
2017. dec. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
"Felnőtt" párkapcsolatok...
2017. dec. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Hagyd a francba, keress olyat aki ertekel
2017. dec. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Az van a fejében, hogy azt csinál veled, amit akar, bármilyen mélységig képes vagy megalázni magad a faxér. És lám: igaza van!

Ő valószínűleg több nőt is szédít melletted, esetleg dugja is őket, ha csak teheti. Te meg nem fogsz találni senkit. Úgyhogy inkább alázod magad így, mint hogy kitedd a szűrét. Biztos jobb 50 évesen szénné égetni magad egy ilyen "kapcsolatban", mint egyedül lenni, toszatlanul.

Mindegy, hányszor teszed fel a kérdést.

2017. dec. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Letörölni valakit a facebookról egy gombnyomás, valószínű azóta már megbánta. Ez a facebook kiválóan alkalmas arra, hogy több évtizedes barátságokat tegyen tönkre, és elképzelem cukorhegyet, ahogy ül a milliárdjain, és ott vigyorog a hülye pumijával, meg a kínai feleségével.
2017. dec. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Eleve ha nem vállal fel nyílvánosan akkor hagytam volna ott a fenébe. De ha te bolond vagy hát nincs mit tenni.
2017. dec. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Te jó ég sajnállak
2017. dec. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam valakit törölni, ha akarok tőle valamit, de ő nem akar tőlem semmit, és nem akarom látni se, hogy létezik, mert ha meglátom, mindig eszembe jut, és fájdalmat okoz. Ilyenkor minden lehetséges módon elkerülöm, ahol és ahogy csak tudom.
2017. dec. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez nem kapcsolat, csak összejártok dugni. Más bocs...
2017. dec. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen már nyomós ok kella nősüléshez.. mondjuk,ha jön a gyerek

Talán soknak érezte az ambiciódat?

A fac

2017. dec. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!