Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exének is olyan értékben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exének is olyan értékben kell ajándékot kapni, mint nekem?!

Figyelt kérdés

A párom és az exe majdnem 5 éve szakítottak, 3 hónapra rá jött össze velem, majd egy évre rá a csaj férjhez ment, azóta tartják a kapcsolatot a párommal.

A csaj férje elég tehetős, szóval megvan mindene, a párom mégis ragaszkodik hozzá, hogy minden alkalomra (szülinap, karácsony) legalább ugyanolyan értékben vegyen neki ajándékot, mint nekem.

Most is mondtam, hogy mivel nem vagyunk a toppon anyagilag, egyezzünk ki, legyen csak max 5000Ft-ért ajádnék neki, ha így ragaszkodik hozzá. A párom erre megkérdezte, mit vegyen a csajnak. A csaj megmondta, hogy ami neki kell, az 12 ezer (pizsama -.-), mást nem fogad el, kész. Úgyhogy az lesz.

Mondjuk én kikötöttem, nem adok egy fillért se bele, mert ő sosem kap viszonzásul semmit. Erre az a magyarázat, hogy mert a csaj nem dolgozik, ezért nincs pénze másokra. De nem azért nem dolgozik, mert mást csinál, hanem mert otthon van, mert a férje vagyonokat keres.

Amugy megértem, hogy a párom még mindig jóban van vele, azért a csajért mindenki rajong, mert nagyon szép.


De ha egyszer már nincsenek együtt, akkor minek pénzelni?


2017. dec. 17. 12:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

te még együtt van ezzel a pasival?

hát a nők tényleg fogyatékosak :DD


szerinted az normális hogy az exnek ajándékot vesz???

a pasid még a csajt szereti jobb ha tudod...szánalmas vagy

2017. dec. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, ez azt jelenti, hogy téged is annyira szeret mint az exét :D


Ha ez most komoly és nem kitalált, hogy az ex mondja meg, hogy mi kell neki és a barátod meg rosszul érzi magát ha nem veheti meg akkor van egy rossz hírem, te csak egy pótlék vagy.


Más barátainak is ennyiért vásárol a barátod ajándékot? Beszéltél már vele, hogy mégis miért gondolja úgy, hogy az exe ezt megérdemli?

2017. dec. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Csak azt mondta, hogy a kapcsolatuk alatt is a csaj mindig hisztizett, ha nem azt kapta, amit ő akart, ha nem az volt, amit ő mondott, és nem akarja elrontani a jó viszonyt, mert a lány az egyik legjobb barátjához ment férjhez.
2017. dec. 17. 12:20
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
ebből is látszik hogy a nőknek az kell aki porig alázza
2017. dec. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

jaa hogy a csaj ráadásul körbemegy a barátain? :D

te meg most véded a csajt?


térj már észhez basszus!!!

2017. dec. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Meg hanyszor irod ki ezeket a szitukat az exszel? Tudjuk mar, hogy mikor kel fel, hogy utanoz teged, hogy a ferje tehetos, mig neked egesz eletedben gurcolnod kell az egyetem mellett meg minden egyebet... az egy amit nem tudunk, hogy mi a francnak vagy meg ebben a kapcsolatban..
2017. dec. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem szoktam az exeimnek en sem karacsonyi ajandekot venni. Illetve van akivel joban vagyok. Apro figyelmesseget volt mar hogy vettem, de semmikeppen sem olyan ertekben mint amit a baratnomre koltok. Legfeljebb ha barati tarsasagba hiv, akkor ugye ures kezzel nem illik beallitani, szoval egy uveg italt, vagy valami hasonlot szoktam. De az hogy o mondja meg hogy mit vegyek, az elkepzelhetetlen. Karacsonyra meg max jokivansagokat kuldok korbe ismerosi korben, igy a volt varatnoknek is, akikkel valamennyire tartjuk a kapcsolatot. De hat kb most is minden sporolt penzemet a baratnom fogja kapni, ajandek formajaban. Foleg ruhat nem vennek soha volt csajnak. Azert az szemelyes szerintem elegge... Egy uveg rozehoz kepest mondjuk mindenkepp...
2017. dec. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Figyu! Szerintem mondd neki, hogy te meg most is le szoktad furulyázni az exedet néha, mert régen is mindig hisztizett ha veszített a zacsi!
2017. dec. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%
Már ne haragudjál meg, de az exe parancsolgat neki? És ő ezt hadja? Ha a barátja is attól méf az ex nem parancsolhat neki. Te meg minek vagy együtt egy papuccsal? Egy ekkora hül.yével...
2017. dec. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyám borogass :D
2017. dec. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!