Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én látom rosszul, vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én látom rosszul, vagy tényleg igénytelenség?

Figyelt kérdés
Ahányszor futár jön és barátom veszi át, soha nem mos kezet, miután aláírt azon a szerkezeten, pedig ki tudja, hányan fogdosták össze ma és milyen kézzel... Amikor megkértem, hogy mossa meg, megsértődött, hogy ne mondjam ezt neki többé és fennhangon kikérte magának, most meg vígan fogdos össze mindent a retkes kezével. Ugyanez vonatkozik a pénzre is, mert fizetett is. Ráadásul tél van, repkednek a vírusok, ő meg a piszkos kezével nyúlkál a szájához.
2017. dec. 18. 13:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Szép dolog a higiénia, de azért ennyire nem kell belebetegedni.

Én nagyon figyelek a kezem tisztaságára, naponta többször kiszaladok a mosdóba megmosni, ha hazaértem, akkor is mindig az az első dolgom.


De nem borulok a sarokba sírva, mert megint megfogtam egy kilincset más után, vagy hogy az irodában bekapok egy falat kaját, és előtte gépeltem a közös billentyűzeten. Otthon se rohangálok tíz percenként kezet mosni, csak ha valami tényleg koszoshoz nyúlok, vagy mosdóban voltam.

Ennyi kosztól egy egészséges felnőtt embernek kutya baja sem lesz. És ettől még nem lesz senki igénytelen.

2017. dec. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Nekem azt tanították, hogy pénzezés után mindig mossak kezet, nekem ez a normális. Ez máshol tényleg túlzás? Nem a személyre mondtam, hogy igénytelen, hanem erre a helyzetre, én nem tudnék így viselkedni.
2017. dec. 18. 13:37
 3/30 anonim ***** válasza:
94%

Van értelme emiatt ágaskodni? Folyamatosan beteg emiatt a barátod (vagy te)? Ha nem, akkor legyél nagyvonalú és ne foglalkozz vele.


>Amikor megkértem, hogy mossa meg, megsértődött, hogy ne mondjam ezt neki többé és fennhangon kikérte magának


Ez mondjuk igazán gyerekes viselkedés. Én inkább arra koncentrálnék, hogy ne ilyen hitvány szinten legyen közöttetek a kommunikáció.

2017. dec. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
93%
Nő vagyok, minden táskámban van kézfertőtlenítő gél, de megmondom őszintén ez kég nekem sem jutott eszembe, hogy aláírás után kezet mossak. Can abban ráció, amit mondasz, de szerintem ez már akkor is túlzás.
2017. dec. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
85%

Melyik anyuka a rossz szerinted?

*Aki 5 percenként megmossa a kezét a kisfiának, minden nap porszívózza a játszós szőnyeget, sima szőnyegre nem ülhet le a kisgyerek csak ha ráterít valami tiszta lepedőt.


*Aki értelmes keretek között óvja a gyereket és nem akad ki, ha a kisgyerek nyel 1 kis port.


Megsúgom, hogy egészségügyi szempontból a második, mert neki lesz immun rendszere, míg az elsőnek lófasz se.

2017. dec. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
71%

"Nekem azt tanították, hogy pénzezés után mindig mossak kezet, nekem ez a normális. Ez máshol tényleg túlzás?"


Igen, ez máshol tényleg túlzás. A többszáz ismerősömből 2 (!) olyan lányt ismertem az évek során, akik úgy gondolkodnak, mint te, de ők is már kóros mértékben rettegnek mindenféle bacitól.

2017. dec. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
75%
Kérlek a jövendőbeli gyerekedbe ne oltsd bele ezt a kényszerességet, semmi immunrendszere nem lesz.
2017. dec. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
36%
*természetesen a második anyuka csinálja jól :D fordítva írtam, mint gondoltam
2017. dec. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%
Érdekes, penzezes utan en is kezet mosok mindig, vagy kezfertotlenitot használok, pedig nem neveletek erre es nem is óvtak mindentől. Ez csak ugy jon nálam, nem szenvedek kóros félelemtől a vírusok miatt.
2017. dec. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
91%

Te látod rosszul. Ennyi erővel ha bármihez hozzáérsz, rohanhatsz kezet mosni, illetve az összes futár kétnaponta lebetegedne valami aktuális vírusban.

Ha amúgy higiénikus, hazaérésor, vécézés után, ételkészítés előtt kezet mos, akkor hagyd ezzel, mert tényleg idegesítő felnőtt emberként a párodtól hallgatni ezeket az ötéveseknek szánt szövegeket, aki azt szeretnéd ha férfinak nézne.

A "menj el kezetmosni fizetés után" felnőttként kb egy szinten van a "menj el pisilni indulás előtt" és a "köszönj szépen a néninek" felszólításokkal.

2017. dec. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!