Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom az exe anyjával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom az exe anyjával csináltatott nekem születésnapi ajándékot. Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

A barátom nem jó viszonyban vált el az exétől, de a családjával jóban maradt.

A lényeg, hogy az anyukája kézzel készített pólókat csinál. A barátom egy ilyennel lepett meg engem. Nagyon tetszett, és amikor megkérdeztem, hogy honnan van, közölte, hogy ki fogok akadni ha megtudom, de az exének az anyjától, és hogy át is ment hozzájuk 2x is(amiről ugye így nem tudtam). Őszintén eléggé kiakadtam. Annyi lehetőség van ajándékötletre, miért ez kellett? Az én exem anyja pasi ékszereket készít, mégse jutott eszembe, hogy tőle kérjek a páromnak valamit.

Vagy én reagálom túl?:D


2017. dec. 18. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem te nem érdemelsz semmit.
2017. dec. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Más össze tenné a két kezét,ha a pasija kreatív ajándékkal lepné meg.Cserélhetnél pár emberrel,akit le sem szar a barátja,persze nekik marhasülttel meg pezsgős vacsorával kéne sürgölődniük a konyhában,szexi Mikulás jelmezben.Lényeg,hogy a pasid meg akart lepni,és qrvára nem az,honnan van az ajándék.
2017. dec. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%

Én furcsálnám hogy ennyire jóban van az exe családjával.

De ha mégis elnézem, akkor azt hogy átmegy hozzájuk. De ha azt is elnézem, azt már tuti végképp nem értem meg, hogy komolyan onnan szerez NEKEM ajándékot. Ennél az is jobb ha vesz egy szál virágot aztán ennyi.


És én nem vagyok féltékeny típus :'D


Le fognak pontozni, de szerintem tök jogos a felháborodás, hogy tudtodon kívül megy oda, akkor is ha a te ajándékodért.. nem természetes az egész szitu.

Meg könnyen összefuthat az exe otthonában az exével..

2017. dec. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Túl hisztis vagy, te semminek nem tudsz örülni?


Most mit hibáztatod az anyukát? Nem ő vele volt, hanem a lányával!

Nyilván nem az exszel akart hetyegni a pasid, hanem ajándékért ment az anyukához, amit neked szánt.


Hogy lehet valaki ennyire hisztis liba???


Az, hogy te nem mennél az exed anyjához, attól még más mehet! Nem vagyunk egyformák.


Üzleti ügy miatt kereste fel, fel tudod ezt fogni épp ésszel, kislány?

2017. dec. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Az anyjával van jóban, nem az exével. Én ebben nem látok semmi olyat, amin meg kellett volna sértődni.

Az egyik ismerősöm olyan gyűrűvel kérte meg a párja kezét, amit az egyik exbarátnője készített, mivel ötvös és egyedi gyűrűvel akarta meglepni. Na, ehhez mit szólsz?

2017. dec. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Itt nem arról van szó, hogy az ex anyja neki szivességböl csinált valamit, hanem ezzel foglalkozik a nö, és gondolom, nem ingyen osztogatja, hanem fizetésért - azaz egy üzleti kapcsolatról van szó.

Ha történetesen bárki mástól rendelt volna meg neked egy pólót, akkor is cirkuszolnál???

Szerintem csinálod a problémákar ok nélkül.

2017. dec. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Hülye vagy, egy traktornyi xart érdemelsz csak. Ha utcán találkozik az exel akkor mi van? Költözzön el, vagy váljon egysejtűvé? Nem őt kereste, nem akar tőle semmit, lehet nem is látta, francnak problémázol, nézd inkább a Szulejmánt.
2017. dec. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

Ha ez a munkája, miért ne csináltathatta volna meg vele.

Tényleg nem érdemelsz semmit.

2017. dec. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is olyan iparoshoz járok, akit ismerek, szóval nem vágom, mi a probléma.

A srác ettől azért elég buta volt, hiszen már kiismert:

"közölte, hogy ki fogok akadni ha megtudom,"


(csak mellékszál, de én még nem halottam ilyen kérdést, pedig elég sok ajándékot vettem már - de biztosan nem is válaszolnék rá)

2017. dec. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A (teg)nap idiótája címért már indulhatsz :D
2017. dec. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!