Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez miért akkora probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez miért akkora probléma hogy barátaimmal akarok lenni?

Figyelt kérdés
én 22 éve vagyok,a barátnőm 17,2 hónap múlva lesz 18.Az szerette volna hogy péntektől vasárnapig náluk legyek,de a legjobb barátom hívott hogy pénteken este autós össze röffenés,autókat kicsit járatjuk,egy kis gyorsulás stb.Ezen a barátnőm nagyon kiakadt,pedig a legjobb barátomnak is van barátnője,csak mivel velünk egykorú meg elég féltékeny ritkán engedi el.Most meg itt van egy alkalom,és ezt nem érti meg a barátnőm.Mondta hogy meglepetéssel készült,meg ez neki rosszul esik,szóval nagyon hisztis hangnembe beszélt velem.Én teljesen szépen mondtam neki hogy pénteken a barátaimmal leszek,mert ilyen össze röffenés már régen volt,de lehet ha bunkó stílusba mondtam volna neki,jobban felfogná.
2017. dec. 18. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Seghfej vagy. Ez a válasz a kérdésedre. Most jó? :D
2017. dec. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerintem nem voltam az,teljesen kulturált hangnembe beszéltem vele,ő eset nekem.Nagyon régen találkoztam már a legjobb barátommal,ezt nem érti meg.
2017. dec. 18. 21:56
 3/12 anonim ***** válasza:
2017. dec. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
#3-as ezen meghaltam 😂😂
2017. dec. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A barátodnak csak akkor vagy te fontos,ha elengedi őt a barátnője.Ő ad a barátnője szavára .Ez érdekes.Te meg rögtön ugrasz.
2017. dec. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Be van fenyítve,náluk az asszony a domináns.
2017. dec. 18. 22:06
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
A helyzet az, hogy a barátnőd még kis hisztis gyermek. Ha a pénteket nem töltitek együtt, még akkor is ott van a szombat, és a vasárnap, ráadásul minden lány gyorsan ezt találja ki, hogy ú hát ő meglepetéssel készült, közben amúgy nem, csak rögtönzött. (Viszont van olyan eset, hogy valóban készült a lány valami kis meglepivel) Ha szeret a barátnőd akkor megérti, elenged, hisz neked is kell kikapcsolódni nélküle.
2017. dec. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát ez az.Nem igazán érti ezt meg,szeretem az autóm hajtani,főleg amikor a legjobb barátaim is ott vannak.Nem is lennénk szombat hajnalig,gyorsulunk egyet,kaja,dumálás,aztán valamikor haza megy mindenki.
2017. dec. 18. 23:11
 9/12 pörölycápa ***** válasza:
100%

Kérdés hogy megígérted-e már korábban a barátnődnek, hogy nála leszel péntektől vasárnapig. Ha igen, és ő készült valamivel, akkor nyílván rosszul esik neki hogy hírtelen mégis meggondolod magad. Oké, hírtelen jött a program, és meg lehet ilyenor kérdezni, hogy nem lenne-e baj, mert erre nagyon ritkán van lehetőség, stb. De te akkor is már valakinek megígértél egy programot, és ha ő erre különösebben készült, akkor érthető módon neki rosszul esik, és esetleg úgy érzi magát hogy ő nem olyan fontos neked mint a haverod.


A hisztinek persze semmi értelme, és itt ebben a történetben mindenki nagyon gyerekesen viselk (mondom én, 24 évesen :D ). Jesszusom, barátnője nem engedi el, mert féltékeny? Na mindegy. Ha kedvében akarsz járni, próbálja valamivel kompenzálni hogy cserébe szombaton és vasárnap valamivel a kedvébe fogsz járni ha már így módosítod a terveket hírtelen.


Ha meg még ez az együtt töltött hétvége nem volt megígérve biztosra, akkor jogodban áll a módosítás.Én személy szerint rosszul viselem a programlemondásokat (főleg az utolsó pillanatban - bár te most még eléggé előre szóltál) mert eléggé elfoglalt vagyok, és előre trevezem a beosztásomat, és emiatt más számára egy jelentéktelen módosítás eléggé fel tudja rúgni terveimet. És ehhez méltóan én is betartom az igéreteimet, még akkor is ha felvetődik egy jobb program - vagy ha nem tudom akkor bocsánatot kérek és igyekszem valamivel kompenzálni.


Na mindegy, a barátnőd valószínű nem annyira rettenetesen elfoglalt hogy ez a változtatás annyira nem borítja fel az életét, és egyszerűen csak hisztivel próbál irányítani, hogy az legyen amit ő akar (ami nem egy túl szép viselkedés, igazán leszokhatna róla).

Viszont a jövőre való tekintettel nemes cselekedet a megbeszél programokhoz alkalmazkodni és ígéreteket betartani, bár tapasztalatom szerint manapság ez eléggé kiment a divatból.

2017. dec. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
22 evesen meg meno baratok elott jaratni a jarganyt... meg Te is eretlen vagy kicsit 😊 Nem tudod felmerni a helyzetek fontossagat. Ha megigerted a hetveget a baratnodndk, akkor evidens, hogy vele toltod. De itt inkabb az a baj, hogy most jobban van kedved autokazni es "haverozni". A haverodnak mondd meg, hogy most reged fenyitett be az asszony es most te nem mesz... vagy vigyetek a bararnoiteket is. Amugy meg hetvegen karacsony... bunkosag lenne amugy is toled, ha egy ilyen "barat" miatt dobnad a csaladi osszeroffenest.
2017. dec. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!