Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti hogy fogadnátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hogy fogadnátok? Mégis mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Van egy komolyabb első barátom, de előtte volt egy srác akibe nagyon szerelmes voltam és randizgattunk néhány honapot,bemutatott a szuleinek de nem jártunk,pettingeltunk.

nem szerettem volna, ezt mondtam neki, de mégis megpróbálta betenni, amint látta h fáj és nem megy abbahagyta. A szuzhartyam nem sérült,mivel annyira sem sikerült a dolog. Nagyon kiabrandultam akkor belőle.

Nem tudom mit mondjak a mostani barátomnak, mert gondolom erkölcsileg nem vagyok szűz, de biológiailag igen. Félek h rib**cos lanynak fog nézni emiatt:( mit mondjak neki? 20/L


2017. dec. 18. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Esetleg ezt így, amit itt leírtál mondd el neki is.

Vagy próbáld túltenni magad rajta és vállald fel, hogy szűz vagy (mert amúgy az maradtál).

Nem hinném, hogy emiatt elítélne.

2017. dec. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

A sztorinak melyik részét érzed ri bancosnak?

Rákérdez,hogy szűz vagy-e még,erre azt válaszolod,hogy "igen,mert csak egyetlen egy próbálkozásom volt és azt is túlizgultam,nem tudtam ellazulni,ezért nem történt meg a behatolás."

Tulajdonképpen ez petting volt inkább,mint szex.

2017. dec. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom, milyen körökben mozogsz, de szerintem egyáltán nem gáz, ha 20 évesen már nem vagy szűz. Vagy nektek ennyire kardinàlis kérdés a szüzesség?
2017. dec. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez abszolut vallalhato, ha eddig nem allitottad az ellenkezojet.
2017. dec. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ugy jarnek el mint ahogy a kettes leirta. Nem kell ezt tul agyalni. Oszinte egyszeru valasz.
2017. dec. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A legrövidebb út az egyenes. Párkapcsolatban meg főleg. Érted?
2017. dec. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ahogy feljebb is írták.


1. A szüzességnek semmi köze az erkölcshöz. Ez elavult, értelmetlen nézet.

2. Abban, ami történt veled, semmi riban­cos nincs.

3. Mindentől függetlenül a legjobb, ha egyenesen, nyíltan elmondod a párodnak. Ez a párkapcsolat egyik aranyszabálya. Ne tektikázz, ne titkolózz, ne játszmázz.

2018. jan. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, de a fiúknak nem az számít szűznek akiben még nem járt...?:/
2018. jan. 25. 14:59
 9/10 anonim ***** válasza:

@8: Te gyakorlatilag még szűz vagy. Az a bizonyos próbálkozás sikertelen volt, nem sikerült behatolnia az akkori partnerednek és az elmondásod szerint a szűzhártyád is ép.


Ne pörögj rajta, csak mondd el, hogy szűz vagy, pettingeljetek sokat, próbálj ellazulni, élvezni a kényeztetést, aztán ha eljön a megfelelő idő, akkor sok előjáték után - gumit húzva - lehet rendes szex is.

2018. jan. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8: nem számít, hogy szűz vagy-e. Ennek nincs valódi értéke. Aki a szüzességet értéknek tekinti, az elmaradott, és szerintem nem jó jel, ha a valódi megismerés helyett ilyesmiből próbál valódi emberi értékekre következtetni. Érted, nem az itt a gond, hogy te most technikailag szűznek számítasz-e, hanem az, hogy ezt releváns dolognak tekinted. TÖkmindegy, hogy annak számítasz-e.
2018. jan. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!