Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Munka az ex-szel? Több év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munka az ex-szel? Több év után a párom volt barátnője visszamegy a párom cégéhez dolgozni. Ráadásul egy szobában lesznek és nagyon sokat fognak együtt utazni, meetingekre, vacsorakra, programokra menni. Hogy a fenébe lehet ezt kezelni?

Figyelt kérdés

A párom nyugtatott, hogy ne izguljak, mert nem érdekli, nem véletlenül lett vége.

De már most ki vagyok, pedig még el sem kezdett dolgozni a csaj.


2017. dec. 19. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Ez valoban olyan stabil kapcsolatnak hangzik, amin megeri ennyit aggodnod.
2017. dec. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Huhhhh.... nem irigyellek. Ahol egykor tűz volt, ott parázs mai napig lehet. Azt meg tudjuk mindannyian, meddig tart fellobbantani...
2017. dec. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
En a mai napig együtt dolgozom az ex-szel ( sajnos). Kerülöm ahol lehet, köszönni sem szoktam neki. Csak hogy tudd, nem minden exet szeretnenek visszakapni 😉
2017. dec. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Tartsatok betegesnek, de nekem ez már nem az a szint, amit az egom eltűrne. Hagynék neki pár hónapot, hogy más munkát keressen, ha nem, megkönnyíteném a dolgát és én mennék. Nekem az exek annyiszor tettek keresztbe, hogy többet egy percig nincs kedvem szenvedni miattuk.
2017. dec. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

En is kiaakdnek :D mar ahogy belegondoltam ideges letttem

A pasimat kernem h mondjon fel :D

Hulye r exel nem dolgozhatna az fix

2017. dec. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudom érteni, ha valakinek nem fér bele. Ebben a mai gerinctelen világban? Nem kérném hogy mondjon fel, egyszerűen szakítanék ha ennyire nem tudnám elviselni, mert így semmi értelme tönkretenni magamat.
2017. dec. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a közös baráti társaságnak hála elég sokat találkozom az exemmel. Igazából elbeszélgetünk, elnevetgélünk, de kéne a francnak még egyszer. Ha az utolsó ember lenne a Földön se jönnék össze vele újra, szóval el tudom hinni, hogy a párod is így van ezzel.
2017. dec. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!