Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ellaposodott kapcsolattal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ellaposodott kapcsolattal mar tenyleg menthetetlen? Ennek annyi?

Figyelt kérdés

Mar sokszor felhoztam neki a temat, hogy szeretnem kicsit feleleszteni a regi tuzet a kapcsolatunkban, kicsit tobb romantika figyelni egymasra, erdeklodni igazan a masik irant es folytathatnam de nem igazan vevo ra. Mondtam neki, hogy mar szinte csak lakotarsak vagyunk, tok hetkoznapi dolgokrol beszelgetunk/csinalunk kb ezt barkivel megtehetem amit vele ehhez eleg lenne egy jobb ismeros/barat. Ugy ertem semmi lelkizes vagy igazan foglalkozas a masikkal mar nem nagyon van es szerintem ez nem normalis, szerinte igen. Mondvan, hogy mar sosem lesz olyan a kapcsolatunk mint az elejen volt hiszen akkor meg szerelmesek voltunk stb. De en ezt tudom is, es nem akarok pont ugyan olyat, de csak, hogy egy peldat mondjak amikor regen lefekudtunk filmezni akkor ott a masik volt a lenyeg/fontosabb nem a film, mostmar a film. Jo ez is hulye pelda, nehez megfogalmazni azt, hogy ugy erzem nen vagyok eleg fontos mar.


Tudjatok ez a tipikus mennek oda naponta tobbszor kicsit beszelgetni vagy valami mert kvara maganyosan erzem magam de kb “hagyjal mar” a valasz meg minden (tenyleg minden) fontosabb eppen mint en. Mondtam, hogy szakitsunk akkor, de azt meg nagyon nem akarja csak tudnam minek? Marmint o azt hiszi (en mar sajnos nem) hogy mi orokre egyutt leszunk. Csak ha mar 4 ev utan ez van mi lenne kesobb? Komolyan en ugy erzem eleg vilagosan kozlom mit akarok o meg szerintem meg elgondolkodni rajta is lusta. En igyekszek megtenni mindent o meg semmit ez igy nem megy.

Tenyleg nagy ritkan ha van valami olyan gesztusa, hogy aggodik ertem vagy megolel valamiert az annyira jol esik nem fogom fel miert nehez ilyennek lenni?


Mert nekem igy ez a kapcsolat nem kell, nem kielegito hiaba van mar osszeszokas meg nagy osszhang stb, ennek nem latom ertelmet, ha maganyos vagyok a parom mellett...Mivan? Ez kva nagy paradoxon.

Nem csal meg vagy ilyesmi ez biztos (nem nehez szemmel tartani mivel 99%ban otthon ul lol) feltekeny is szokott lenni masokra (de nem am tenne erte, inkabb jol le is eresztett az utobbi idokbe, nem ad magara ugy mint regen viszont en igen es ez ot zavarja mert szerinte csak “masoknak” akarok tetszeni), eskuvot akar meg gyereket mint regen, viszont en ha meghallom ezeket nos 100% hogy nem akarom. Regen akartam de mar kinos az egesz. Mit tegyek? Tenyleg regen olyan boldog voltam es jo volt :(( Nem erdekelt soha senki most viszont mar elkezdtek masok is erdekelni, ot meg tudatalatt epitem le, de nem akarnam ezt. Tenyleg nem. De megis mit tegyek ha o semmit nem fog fel az egeszbol?


2017. dec. 19. 19:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Most latom a sok elirast es a kerdes maga is ertelmetlen remek... Bocsi csak kapkodtam :/
2017. dec. 19. 19:41
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Reméljük, a párkapcsolat-menedzsmentben ügyesebb vagy.
2017. dec. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Mivel szerelmes vagy ezért nem fogod elhagyni ezt ő pontosan tudja és belekényelmesedett az egészbe.


Lehet kábítasz pár embert melette de ez nem szép dolog, miközben valójában esélye nincsen senkinek mert te ragaszkodsz ehhez a szerencsecsomaghoz..

2017. dec. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan nincsen hogy valakit gófokozatosan építek le a tudatalattimmal" neked minden gondolatod ez a faszi hiába hazudozol esetleg érzelmeket mások iránt. Nagyon nem korrekt.


Vagy hagyd ott de végleg falcolás nélkül és kezdj valamit az életeddel egy normális kapcsolat stb vagy viseld el hogy egy gyökérbe vagy szerelmes és éld a boldog rabszolgák magányos életét.

2017. dec. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

" nekem igy ez a kapcsolat nem kell, nem kielegito " - rzt tökre meg tudom érteni, azt meg te étesd meg, hogy ha minden megbeszélés ellenére ide jutottatok, akkor ebből nem lesz már semmi több.

Az meg lényegtelen : "Mondtam, hogy szakitsunk akkor, de azt meg nagyon nem akarja" - ő egy ilyen langyos tejbetök - elvolna így még 30 évig. Ne próbáld ki, az milyen!

2017. dec. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!