Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor van vége egy kapcsolatnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor van vége egy kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Mikor van vége egy kapcsolatnak? Ha az egyik fél azt mondja, nekem ebből ennyi elég volt? És mi van a másik félel? Mi van, ha neki még nem elég? Lehet úgy, hogy az egyiknek rosz, a másiknak meg jó; vagy ekkor már az egyik fél tagadásban él? Nem veszi észre a nyilvánvalót?


Mi van ha az egyik kivárásra játszik: csak ne én legyek aki szakít, nem baj, ha megtörnénik nem bánom – talán még jó is lenne – csak nem én akarok változtatni! Vagy jó a megszokás, ha rossz is együtt, ha hanyagolom is a másikat, ha már nem is tudunk miről beszélni, de van?! Van valaki! Ekkor már a valaki, bárki lehet? És ha, nem teszi meg neki a másik a szívességet és nem szakít, akkor meddig játszik vele? Egy életet húznak le így, vagy előbb utóbb a sarkára áll?


Mi van ha még meg lehetne beszélni a dolgokat, de az egyik fél nem kommunikál? Csak a szakítás marad? Egy ilyen kapcsolatban már nincs tisztelet, megszűnt létezni? Az egyik fél elfelejti, hogy milyen volt az elején, hogy akiért bármit megtett volna, most már semmit sem tenne, a legkevesebbet sem, hogy őszinte? Vagy az a legnehezebb?


Mi van ha a másik mégsem akar szakítani, csak az egyik fél érzi, hogy megakarnak szabadulni tőle? De miért érezné, ha nem így van? Valami csak változott!? A helyzet, az egyik fél, vagy a másik? Kiben van a változás?


Esetleg ez egy szokásos kapcsolati hullámvölgy? Mikor kell elengedni a másikat? El lehet-e azt engedni akit szeretünk és ha igen, fel lehet-e gyógyulni belőle?


2017. dec. 19. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Egyszerű a képlet.

Ha lesz*arnak annak oka van. Ok lehet az hogy már nem szeret és mást szeret. Példának okádék.

2017. dec. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

amúgy megértem a helyzetedet de manapság sok ember ennyire gerinctelen.


Ilyenkor elgondolkozhat az ember hogy egy ilyen féregnyulványon mit szeret/et..

2017. dec. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sokan ugy elnek le kozos eletet hogy mar nem szeretik egymast, csak elnek egymas mellett. Ennek kulonbozo okai lehetnek. Ott mindkettonek erdeke fuzodik valamiert a kapcsolatbol. Lehet az kenyelem, megszokta a parjat, a maga modjan megvan vele es nem hianyzik neki a “bizserges”., lehet a gyerekek okan is vagy anyagi okok miatt.

Ha mar szakitasra kerul sor, ott az egyik felnek semmilyen erdeke (anyagi, erzelmi...stb) nem szarmazik mar belole, nem vele tervez, nem kozosek a celok, mast akar es bar a legtobb szakitas fajdalmas (hisz valami erzelem minimum van ha mas nem barati), de megis tovabb all, mert igenye van egy olyan tarsra akiert odaig lehet, vagy akivel kozosek a celok stb.

2017. dec. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Nohát, ilyen szar kérdést is rég olvastam, barátaim!
2017. dec. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!