Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértödhetett meg?

Figyelt kérdés
Négy éve ismerjük egymàst,folyton ő beszélget màs lànyokkal,még is ő féltékeny pedig nincs is fiú barátaim.Nem is beszélgetek fiúkkal és Ö nem is engedné.Ma beszélgettem a kolléga nömmel és azt hitte,fiú,töltünk olyan kérdésem ment el,hogy becsapta az autónkat.Tudja jól,ha nem is tudhatnà nincs is önbizalmam,nem építi,és nem is foglalkozik a lelki sérülésekkel.
2017. dec. 19. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő beszélhet másokkal akkor te is! Ne ő mondja meg hogy mit csinálj. Beszélned kellene vele ezekről a lelki dolgokról vagy ráhagyni az egészet.
2017. dec. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ajaj
2017. dec. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hiszzi.Nàlunk is ez volt eleinte pàrom beszélgetett csajokkal én zàrkozottabb tipus vagyok és elég volt hogy egyszer kiborultam és elmondtam neki hogy ez igy nem jó stb.Hàt mitmondjak majdnem szétmentünk nem beszêltük kb 2hétig aztàn ő jött megbeszélni a dolgokat làttam rajta hogy megértette a kirohanàsaimat .
2017. dec. 20. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A pasim is így volt mindig. Ő beszélhetett mindig csajokkal mert jaj úgy sem csalna meg de nekem egyenesen tilos volt még képet se rakhattam ki magamról. Hát ő jelenleg az exem.
2017. dec. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked teljesen elment az eszed, vagy miért vagy együtt egy olyan alakkal, aki megszabja, kihez szólhatsz és kihez nem, folyamatosan lehúz és lelkileg bántalmaz? Hogy vagy képes egy ilyennel egyáltalán szóbaállni, ennyire gyűlölöd magad? És akkor a kettős mércéről ne is beszéljünk..
2017. dec. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
MIT értesz kettös mérce alatt?
2017. dec. 20. 19:46
 7/8 A kérdező kommentje:
Amugy se beszélgetek senkivel sem. Meg ha egyedul lennek sem nincs önbizalmam, nincs senki baràtaim se.
2017. dec. 20. 19:48
 8/8 anonim ***** válasza:

Na mégis mit értenék kettős mérce alatt, azt, hogy neki mindent szabad, neked meg semmit.

Ha egész életedben egy magányos, barátok és önbizalom nélküli nyomorult akarsz lenni, akkor maradj csak ezzel a f#szfejjel, de csak magaddal szúrsz ki, hogy egyáltalán szóbaállsz egy ilyennel. Így soha nem fogsz magadra szedni semennyi önbecsülést. Ki kéne dobnod ezt a mérgező kapcsolatot a francba és helyette elmenni pszichológushoz.. De te tudod, egyesek szeretnek szenvedni, te is ilyen lehetsz, ha eddig még nem léptél.

2017. dec. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!