Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mostanában minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mostanában minden külön töltött percről elszámoltat! Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
A barátomnak egy ideje “ jelentést “ kell adnom, hogy merre jártam, mit csináltam nélküle. Ezt eddig nem csinálta. Nem féltékenykedik, nem hisztizik, csak elszámoltat, és nem jövök rá az okára. Ha rákérdezek, következetesen tagadja a dolgot. Mit tegyek? Kezdjek aggódni? Nem értem a viselkedését és már eléggé kezdem unni.
2017. dec. 20. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Lehet nem bizik benned de sztem biztosan nem.Sztem beszêld meg vele .
2017. dec. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"következetesen tagadja" Azt hogy?

- Kicsim, hol voltál?

- Látod, már megint számonkérsz!

- Nem értem, miről beszélsz. Na, de hol voltál?

- De, most is ezt csinálod!

- Én ugyan nem. Szóval merre is...?


Amúgy meg kell mondani, hogy van magánéleted, és rohadtul semmi kedved jegyzőkönyvet vezetni erről, ráadásul zavaró is, hogy folyamatosan nyaggat.

2017. dec. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2-es, majdnem ezt csinálja. Nagyon groteszk helyzet!
2017. dec. 20. 21:54
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy neki van takargatni valója...
2017. dec. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%

én örülnék neki


nálam semmit se érdeklődik...

2017. dec. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mikor legközelebb utal rá, hogy ideje lenne leadni a napi jelentést, mondd meg, hogy ez zavar téged, hogy folyamatosan ezt kéri. Ha meg azt mondja rá, hogy soha nem csinálja ezt, akkor meg kell mondani, hogy akkor bele se kell kezdeni. Az egészséges dolog, hogy megkérdezem a páromat, hogy milyen napja volt és merre járt, de van egy határ.
2017. dec. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%
Ha egy nő kicsit is gyanússá válik, akkor az tuti csal. Megértem a barátod.
2017. dec. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha tagadja, akkor nem lehet, hogy nem érti mi bajod, mert ez nem más voltaképpen, mint egy rosszul megfogalmazott "szia kicsim, hogy telt a napod?"

31/f

2017. dec. 21. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

pont hogy neki van vaj a fule mogott. ezzel a szamonkeressel a gyanut tereli el magarol.


en a helyedben figyelnek...

2017. dec. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy eza viselkedés nem normális,és kezded unni.

Egy gyilkossági nyomozótól természetes ez, egy párkapcsolatban nem.

És ott a veszély, hogy ez súlyosbodni fog.

2017. dec. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!