Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondta rám ma a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta rám ma a párom hogy fogyatékos vagyok. Ti hogy kezelitek az ilyen helyzeteket?

Figyelt kérdés
2017. dec. 21. 01:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi volta kiváltó ok?
2017. dec. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Fáztam és a melegebb kabátom nem tetszett nekem és nem vettem fel
2017. dec. 21. 01:42
 3/12 anonim válasza:
100%

Nem vettél magadra egy pulcsit? Csinálni egy forró csokit/teát, enni egy meleg húslevest? Felvenni egy másik kabátot? Vagy esetleg fűtés? Oktalanul hívott fogyatékosnak, te meg oktalanul teszed fel a kérdést.

1- Ez szerintem kamukérdés

2- Oldjátok meg egymásközt a problémáitokat, mert nem nagyon van hozzá közünk, de ha már vetted a fáradságot akkor válaszoltunk

3- Ne légy ilyen érzékeny mert gyerünk már, egy kabát miatt nem gondolom hogy tényleg fogyatékosnak hívott volna

2017. dec. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Előző vagyok! Úgy értettem, hogy nem gondolom, hogy egy kabát miatt komolyan fogyatékosnak gondolna, még ha annak is hívott.
2017. dec. 21. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Volt rajtam pulcsi. Meg igazából a lábaim fáztak de ezt nem tudta.

Mostanába elég sokszor kapok tőle ilyen "bókokat" nem gondolta komolyan szerintem

De én sose mondok rá ilyet és ez zavar engem

2017. dec. 21. 02:21
 6/12 anonim ***** válasza:

#5

Akkor ezt nektek egymásközt kellene megbeszélni! Írtad, a lábad fázott, akkor miért nem húztál vastag zoknit, bundás cipőt? De, és ez már fizika, a testmelege fent az ember fején keresztül távozik. Legalábbis egy jelentős része. Hogy ezt megelőzd, húzzál sapkát, és nem, vagy kevésbé fog fázni a lábad.

2017. dec. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Valamiért nem tisztel, azt ki kell érdemelni :)
2017. dec. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nemhiszem, hogy konolyan gondolta, ha szeret, mi is mondunk egymásra minden félét de csak viccesen, ilyeneket is hogy fogyi vagy... Bele sem gondolunk a szó valódi jelentésébe, szerintem ne vedd komolyra ennyire.
2017. dec. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
40%
Lol, ha ilyen "gonddal" gyk-ra kell jönnöd, akkor tényleg fogyi vagy. :-DDDD
2017. dec. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk ebben a szituban ez segített.

Google->szóbeli eroszak/bantalmazas fajtái, talaltam egy hasznos cikket,amiben kb. 15 nonverbalis erőszakos kommunikáció mutat be. Megkértem a paromat, hogy üljünk le beszélgetni, kesobb elmondtam, hogy szeretnem, hogy átnézzük es javutanank a kommunikcios stilusnkon. Felolvastul felváltva pontonkent a típusokat es mindegyik tipus utan megálltunk megbeszélni, hogy SAJAT magunk erezzuk-e, hogy ezt hasznalnank, utana egymással kapcsolatban is elmondtuk a véleményünket h o használja vagy sem.


[link]


Ez egy normalis es megerto beszélgetés alatt lehet csak megteremteni. A megoldasokon meg közösen el lehet gondolkodni, hogy miert használja az adott kommunikációt, esetleg honnan tanulta es honnan hozta, hogyan tanulhatna meg inkabb az ereseit kifejezni. Ha bem tudtok enelkul érzéseket kifejezni es kommunikálni, akkor meg erdemes mefoldasokon agyalni akar szakember segítségével is, ha sokszor van ilyen. Egyebkent, aki azt mondja, hogy ne legy mar ilyen érzékeny es sértődj be az eppen a minositest használja.erzelmi intellegencia kerdese is, meg önismeret.


24/N/hetero (bocs a helyesirasert)

2017. dec. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!