Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztünk és azóta nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk és azóta nem tudom elérni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Évek óta vagyok együtt a barátommal szeretjük egymást de egy hete elég csúnyán összevesztünk de a dologban mind a ketten hibásak voltunk. Azóta nem keres, én írtam neki hogy beszéljünk de nem reagál a telefont pedig kinyomja, viszont azt sem mondja hogy vége. Nagyon el vagyok keseredve rossz ez a bizonytalanság de ő meg nem hajlandó velem beszélni, zaklatni nem akarom mert tudom hogy az számára kiábrándító. Mit tehetnék?
2017. dec. 21. 03:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Keress mas pasit egybol erdekesebb leszel ha szarsz a fejere
2017. dec. 21. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Én elkönyvelném, hogy vége, és úgy is viselkednék.

Aki ilyen gyerekes módon oldja meg a problémáit, az meg is érdemli.

Ő ghostingol, te is tedd azt. Ne keresd, járj el bulizni, ismerkedj mással.

Ez valószínű úgyis visszajut majd hozzà.

Itt kèt lehetőség van : neki már van más, vagy màr nem szeret, de szakítani nem volt mersze, így úgy intézte, hogy a te hibád legyen. Megjegyzem aki tényleg szerelmes, az nem így intézi a dolgait...

A màsik, hogy nincs neki màs csak durcàzik mert még nem nőtt fel. Ilyenkor viszont hatàsos lehet ha azt érzi, lemondtàl róla, ès amikor megint feláll neki, akkor nem tudja hol levezetni, tehát megint elkezd majd keresni. Csak kérdés, hogy kell-e neked egy olyan ember aki ennyire gyerekesen kezeli a konfliktusokat. Nekem biztos nem kellene... kuka lenne de azonnal.

2017. dec. 21. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem is csak ürügy volt ez az egész vita.

Azért kíváncsi lennék mi lesz később.

2017. dec. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%
Adj hálát az univerzumnak, hogy még közös lakáshitel és gyerekvállalás előtt történt ez. Ennek vége. 1 hete nem áll veled szóba. Szinte biztos, hogy nem szeret.
2017. dec. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Elottem leirtak. Mit akarsz egy kommunikaciora keptelen embertol? Plusz ne keresd. Fordulni fog a kocka. Ha meg nem,akkor neked tesz szivesseget.
2017. dec. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Annyit érdemes lenne neki megírni, hogy tudomásul vetted a szakítást. Ha van nálad cucca, postázd el neki. Legalább Te mondd ki, hogy vége. Ha nincs rendes lezárás, úgy sokkal nehezebb feldolgozni, ráadásul mindig ott a visszatáncolás lehetősége.
2017. dec. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hallod annyi mas pasi vsn aki ertekelne
2017. dec. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Tobb eves kapcsolat neki ennyi? Hete a nyomorult telefont sem vedzi fel? Nevetseges. En biztos nem probalkoznek tobbet. Ennek kb vege is. En ugy kezelnem.
2017. dec. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
A legjobb, ha véget vetsz a kommunikációnak és úgy tekinted, hogy vége. Ne szaladj olyan vonat után, ami nem vesz fel. Amúgy ez a helyzet minősíti a A( volt) párodat...és nem jelesre gondolok.
2017. dec. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

Egyet értek a válaszolókkal, tekints úgy erre a kapcsolatra, hogy vége. Ne keresd többé.

Aki egy hét után is még így viselkedik, az van, hogy mégsem szeret már úgy, és erre kapóra jött ez a veszekedés, és nem kell kimondania, hogy szakítani akar, vagy pedig annyira gyerekes duzzogó, normális kommunikációra és problémamegoldásra képtelen egyed, hogy akkor meg azért ne foglalkozz vele.

Sajnálom, hogy így alakult pláne pont karácsony előtt, de próbáld elfoglalni magad mással, ne keresd, ne akarj már beszélni vele. Egy szerelmes ember nem így viselkedik, ennyi dő után már biztosan ki akarna békülni, ha az lenne a célja.

2017. dec. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!