Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet hosszú távon egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet hosszú távon egy kapcsolat " anyuci pici fiával "?

Figyelt kérdés
Barátom 25 éves, 3 éve vagyunk együtt, de már kezd az agyamra menni, amit az édesanyjával művelnek. Kezdődött az egész ott, hogy az anyukája a kapcsolatunk elején elég meredek kijelentéseket tett. Én egyetemre járok és rengeteget dolgozom, nem volt időm barátomra mosni, főzni, stb., többek között azért se, mert folyton megjegyzi, hogy az anyjánál úgysem csinálom jobban. 25 évesen nem tud egy levelet megcímezni, mindent én intézek neki, persze ha anyuka csettint, rohan haza. Az anyja levágja neki a kenyér héját és teljesen elkényezteti. Én mindent megtettem, hogy elfogadjon, de megy a fúrás, hogy majd azért megyünk szét mert én diplomás vagyok, párom pedig nem, vagy azért mert szerinte túl sokat vagyunk együtt, mindig van valami ötlete. Barátom nagyon lusta, és ő mindig megvédi, hogy szegény, nagyon kimerült, pedig sokszor egész nap fekszik. Érdemes ezt komolyabbra fordítani? Én már sokszor mondtam páromnak, hogy ez zavar, de hát ő imádja az anyját nyilván, eszébe se jut változtatni... csak én nem fogok vele soha úgy viselkedni, mint az anyja, mert szerintem 25 évesen ez abnormális.
2017. dec. 21. 07:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
A kérdés adja magát. Én azt sem értem miért vagy vele,mert olvashatóan boldogtalan vagy elégedetlen. Gondolom szereted,de miért is? Nem vagy neki fontos.
2017. dec. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%

Neki pótanyuka kell, te meg nem akarsz az lenni. Nincs miről beszélni.

Azt is gondold végig, hogy kapsz mellé egy anyóst, akivel rossz a viszonyod. Nem ér ennyit egy lusta disznó.

2017. dec. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
Most akkor neked egy kisfiad van, vagy barátod? A seggét azért kitörli egyedül? Komolyan nem értem, miért vagy vele. Egy párkapcsolatnak az lenne a lényege, hogy megkönnyítse és boldogabbá tegye az életed, nem az, hogy plusz terhet vegyél a nyakadba és kiszolgálj egy életképtelen szerencsétlenséget. Ez csak rosszabb lenne, ha már gyereketek is lenne, inkább még most menekülj.
2017. dec. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
98%

Hogy őszinte legyek nem, egy ilyen pasi mellett sosem leszel boldog, csak szolgának fogod magad érezni. Mégis kinek kell egy olyan hapsi, aki még egy levelet sem tud megcímezni? Ez hót gáz. És akkor mellé még a többi, hogy semmit nem csinál, minden a te feladatod, mert ehhez szokott hozzá, és neki jó is így, nem akar változni.

Miért is kellett volna mosni főzni rá, mikor tanulsz meg dolgozol? Neki nincs keze? Én személy szerint ki nem állom az ilyen gondolkodásu férfiakat, akik szerint a házimunka női dolog, és a nő szakadjon meg, ő meg verheti a t.keit, mert férfinak született.

Hogyan lesz az életben, a gondokban társad egy olyan ember, akit ilyen szinten pátyolgatni kell? Elmondanám, soha.

Te egy normális gondolkodásu, hozzáállásu nőnek tűnsz, el nem tudom képzelni mit keresel 3 éve egy ilyen tutyimutyi fajankó mellett.

2017. dec. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
97%
Te ezt komolyan kérdezed? Ezek ketten abnormálisak, de a legnagyobb hülye itt te vagy, hogy még ezeket látva is felteszed ezt a kérdést.
2017. dec. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
Igazából leírnád kérlek 3-4 mondatban, hogy mi is a jó ebben a kapcsolatban neked?
2017. dec. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
97%

"nem volt időm barátomra mosni, főzni, stb.,"


És miért kellett volna ezt tenned?

Hagyd meg a kedves mamának a kisfiút.

2017. dec. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
83%
Persze, mukodhet valami felvilagosulatlan faluban, ahol azt hiszik az emberek, hogy a diploma valami spanyol foetel, es ahol meg alap, hogy a no = takarito tenyeszkanca. Ertelmes no nem foglalkozik ilyen sracokkal, 25 evesen mar nem fog semmit valtozni, nem is ertem, eddig minek pazaroltad ra az idodet.
2017. dec. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
96%

Soha nem szakad le az anyáról.

Volt ilyen párom. Jóval rövidebb ideig. Amint ki akartam rángatni a komfort zónából, szakított is. (ez a kirángatás annyit jelentett, hogy néha nálam is legyünk. Mindig én aludtam ott, én mentem hozzá, hogy ne érezze magát rosszul. De meguntam. Ha ott voltam az anyja mellett ültem órákat, soha nem voltunk kettesben. Ha még is, csak azért mert az anyja dolgozott.

2017. dec. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
94%
Te mit szeretsz ezen az életképtelen, lusta, élősködő selejten?? Kapd elő az agyad és menekülj, mielőtt belerokkansz lelkileg.
2017. dec. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!