Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom azt hiszem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom azt hiszem, de mit csináljak, ha rosszul esik?

Figyelt kérdés

Páromnak évzáró bulija volt a munkahelyén (egész évben nem volt bulizni sehol, úgyhogy panaszra nem lehet okom), ahol berúgott és nem is keresett du. 3 óra után, délelőtt többször hívott. Este 10 kor viszont már itthon is volt.

Másnap írt neki kolléganője, kérdeztem mit írt. Mondta, hogy csak azt kérdezte nagyon berúgott ő is (a nő) nem-e volt nagyon gáz. Erre láttam, hogy azt válaszolta a párom hogy nem király voltál, kár hogy elmentél olyan hamar.

Kérdeztem, hogy miért is volt kár? Azt mondta, vele lehetett normálisan beszélgetni.

Nagyon kiakadtam...

Eléggé féltékeny vagyok amúgy is tudom ezen változtatni kell, nem csal meg meg szeret is tudom, de akkor is zavar, hogy más nővel cseverészik. És ilyen szinten összespanoltak, hogy még akkor is ír neki mikor a párom itthon van.


2017. dec. 21. 09:57
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Ezt, hpgy du nem keresett azért írtam, mert valószinű végig vele dumált.
2017. dec. 21. 10:01
 2/27 anonim ***** válasza:
85%
Azért, áldom a sorsot, hogy olyan nő van mellettem, aki nem kombinál túl semmit. Elég neki a tudat, hogy őt szeretem és nem mást.
2017. dec. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%
Hát igazából nincs semmi okod ezen kiakadni. Ha mégis frusztrál a dolog és szorongsz meg ilyenek, akkor lehet, hogy egy szakember sokat tudna segíteni. Most még nincs baj, de azért, hogy ne is legyen, érdemes lenne elgondolkodni rajta. Nagyon nehéz egy folyton gyanúsítgató emberrel kapcsolatban lenni. Ez megmérgezheti a kapcsolatot. Ha belátod, hogy van ez a féltékenység problémád és megmondod a barátodnak, hogy szeretnél ettől megszabadulni, akkor biztos szívesen elmegy veled párterápiára. Tök pozitív, hogy belátod, hogy túlreagálod. De attól a rossz érzés megmarad sajnos.
2017. dec. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem örülj, ha a "kár, hogy elmentél olyan hamar" a távozásra vonatkozik.
2017. dec. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lépj túl ezen...jobb lesz neked is.
2017. dec. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
47%

"Elég neki a tudat, hogy őt szeretem és nem mást."


Majd ő is ezt mondja neked miután hazajött Janikától, hogy csak téged szeret.

2017. dec. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
28%

Ritka egy önző liba vagy, kérdező. Inkább adj hálát az égnek, hogy a párod elvisel... Bár jobb lenne, ha magadba néznél, mert nem csodálkoznék, ha nemsokára elege lenne ebből a viselkedésedből.


Miért baj az, hogy nem keresett egész délután? Tán össze vagytok nőve, hogy néhány órát sem bírsz ki anélkül, hogy bejelentkezne meg keresne téged? Miért nem engeded meg neki, hogy önálló felnőtt emberként élje az életét, és ha elmegy valahova szórakozni, akkor ott a pillanatban jól érezhesse magát? Miért várod el, hogy akkor is veled foglalkozzon, veled akarjon beszélni, amikor a kollégáival ünnepelnek?


Remélem nincs gyereketek, mer ha őt is ilyen szinten ellenőrizni fogod, abba bele fog rokkanni. Mi az, hogy kikérdezed a párodat, mit írt neki a kolléganője? Mégis mi közöd van neked hozzá? Azt ugye tudod, hogy az ember a munkahelyén szokott beszélgetni más emberekkel? Vagy bejársz a pároddal minden nap, amikor dolgozik, és ellenőrzöd, nehogy nőnemű személyekkel beszélni merjen? Nehogy már megsértődj azon, hogy a párod jól érezte magát a munkahelyi bulin! Inkább örülj annak, hogy normális közegben van, és jól el tud dumálni a kollégáival, nem pedig minden nap tök búskomor, mert nem tudnak egyáltalán kapcsolódni egymáshoz, nem beszélgetnek bent!


Valami a te fejedben gázos, kérdező. Ha ennyire nem vagy biztos ebben a kapcsolatban, akkor irány a pszichológus, kezeltesd a kóros önértékelési és kontrollálási problémáidat. Gondolom a párod se tiltja meg neked, hogy más férfiakhoz hozzászólj...

2017. dec. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nincs önbizalmad. Ezen kell dolgozni. Akár sporttal, vagy bármi olyan tevékenységgel, ami feltölt, egyensúlyba hoz, és magabiztosságot ad. :)
2017. dec. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy túl kell lépnem, de hogyan? Azt se tudom honnan jött ez a féltékenység, nem voltam ém ilyen. Volt, hogy 2 hónapig külföldön dolgozott és nem gondoltam rá, hogy megcsal. Nem hanyagol el, sőt mivel tudja, hogy most ilyen dilis vagyok még többet is hív mikor dolgozik, hoz meglepit, sokat szeretget és mégis... Már megőrülök magamtól és biztos hogy az ő türelme is véges.

Az a legrosszabb, hogy nem tudom mitől lettem féltékeny! De már hónapok óta tart.

2017. dec. 21. 10:36
 10/27 A kérdező kommentje:

7- es nagyon köszönöm az őszinte választ. Tudom, hogy gáz van velem, azért írtam, mert nem akarok ilyen lenni.

Az mondjuk nem tudom miért baj, ha megkérdezrm mit írt, ezt ő is megkérdezi tőlem, bár nekem férfiak nem írnak.

2017. dec. 21. 10:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!