Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok a szeretőmbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a szeretőmbe mit tegyek?

Figyelt kérdés

évek óta sajnos, neki van barátnője elvileg, mert rám irt a csaj, de a szerető sosem mondta hogy van és volt valakije.

mindig mondta hogy milyen jo kötetlenül szexelni meg hogy nincs senkije és szingli.


2017. dec. 21. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem nekünk hanem a barátnőjének kellett volna leírnod. Mellesleg csúnyán átb...ott, te meg egy ilyen emberbe esel bele. Kellemetlen.
2017. dec. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szeretőbe sosem szabad szerelmesnek lenni,főleg ha az elején tisztáztátok ki mit akar a másiktól.Ráadásul hazudott,kellemetlen helyzetbe hozott.Zárd le,feletsd el.
2017. dec. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Szakítsd meg vele kapcsolatot, amíg 100%ig nem vagy biztos benne, hoggy valóban szingli.
2017. dec. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? A szeretődnek szeretője van? Szerintem ezzel nincs baj, élvezd az életet, örülj hogy szerelmes vagy
2017. dec. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Annyi eszed sincs, hogy szeretőbe nem szeretünk bele? Ha meg kezded érezni, hogy valami nem stimmel azonnal véget kell vetni.

Hiába... emberek nem tudnak a jelekre figyelni, ebbe halnak bele idejekorán.

2017. dec. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha beleszerettél, most próbálj "kiszeretni" belőle. Vagy ezek után még úgy gondolod, hogy tudnál bízni benne?
2017. dec. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!