Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom megsértődött, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megsértődött, mert nem akarok vele találkozni betegen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom lógott egy hetet iskolából. Nekem azon a héten 4 vizsgám lett volna, így keveset tudtunk találkozni(szántam rá napi pár órát, de muszáj volt tanulnom).

Tegnap előtt már végeztem volna, és együtt tudtunk volna lenni, de nagyon komoly betegséget kaptam el(30 percenként hánytam-nem, nem túlzok-, lázas vagyok, nem ettem 3 napja mert nem tudok, folyik az orrom, és nem bírok felkelni az ágyból).

Mondtam a páromnak, hogy ezt el kell napolni, mert nem akarom, hogy ő és a családja elkapja(nálunk apa és húgom is elkapta), mire ő kiakadt és nem szól hozzám azóta, hogy szerinte én nem akarok vele lenni, és hogy ő nem tud mit kezdeni ezzel a helyzettel. Nekem is hiányzik, de nem tudok mit csinálni. Tényleg kutyául vagyok, nem egy egyszerű megfázás.

Voltam orvosnál, azt mondta ez valami új járvány és most sokan elkapják.

Ráadásul a barátom folyton piszkál, hogy miért nem mászkálok, ne feküdjek egy helyben, stb.

Nem viccelek, az orvosnál amíg vártam, 2x hánytam el magamat. Ugyanakkor meg iszonyatosan csalódtam a páromban, mert eddig mindig törődő volt, most viszont hozzáms e szól, pont, mikor szükségem lenne rá.


2017. dec. 21. 17:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Leszarom tabletta. Napi 3x1
2017. dec. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érti meg, nem érti meg. Ha elmondtad, hogy beteg vay és nem szeretnéd h elkapja, ennél többet nem lehet tenni. Esetleg régebben ilyen kifogással csalták őt, és ezért húzta fel magát. Személy szerint nem törődnék vele, ha iilyen gyerekes.
2017. dec. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz mit tenni, hagyni kell pukkadozni, majd elmulik. En, mikor a parom hulyesegen besertodik, hagyom, nem irok, nem keresem, alt. egy ido utan o szokott bocsanatot kerni.
2017. dec. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyan párt, aki rád is tekintettel van, nem csak magára.
2017. dec. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora egy gyerekes, önző paraszt! :D kérd meg, hogy látogasson meg, aztán ragaszd rá! Amikor ő is sugárban okádik, akkor meg kezdd el piszkálni, hogy találkozzatok és sétálgassatok egyet a karácsonyi vásárban! Ha nem akarja, akkor hosztizz be!


Ha komoly választ vártál, akkor csak azt tudom tanácsolni, hogy ha még egy ideig ilyen tapintatlan paraszt lesz és nem változik, akkor cseréld le!

2017. dec. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Jó választás! (Y) Egész biztos van kettőtök között más gebasz is, normális ember megérti, hogy ha valaki vírus miatt hány, azt el kell kerülni pár napig.

Gondold át inkább, mi a probléma a kapcsolatotokkal.

2017. dec. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Fókuszálj a gyógyulásodra, ennek a f#szfejnek a hisztijét szard le, puffogjon csak magában. Majd észbekap, mekkora paraszt volt és megkeres, ha meg nem, akkor neked fog ezzel szívességet tenni.
2017. dec. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked van igazad, te is érzed.
2017. dec. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne tegyél semmit. Amit lehetett, megtetted.
2017. dec. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lábadozz. Ennyit tudsz tenni. Párom virrasztott velem egy áthányt éjszakát. A tied meg hisztériázik. Érted.... :/
2017. dec. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!