Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar ennyire ha a párom másokat lájkol facebookon és követ be nőket az instagramon?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy egy lelkinyomoréknak fogtok tartani. 4 éve van párom,mindig is zavart ha más nők/kollégák kirívó képeit lájkolta,vagy szimplán ilyen csöcskidobós hulladékokat követett be instagramon. A hónapok alatt egyre inkább felerősödtek bennem ezek a dolgok,és már nem zabar hanem inkább bánt,és fáj. Önértékelési problémáim vannak és úgy érzem nem vagyok elég jó/csinos a páromnak. Ezt vele is többször próbáltam megbeszélni,hogy jó lenne érezni azt,neki nem kell más,mert akkor amit csinál az nem bánta ahogyan régen sem. De most félek ettől,hogy én már kevés vagyok. Ő csak annyit mondott erre ne legyek gyerekes,nem ezen múlik a kapcsolatunk,és tudom,hogy igaza van,mégsem tudom leküzdeni ezt a szorongást magamban,ami nyilván arra is visszavezethető nem érzem magam “biztonságban” a kapcsolatomban. Valaki érzett már ilyet esetleg? Ti hogyan tudtátok ezt kiküszöbölni? Előre is köszönöm a válaszokat.

22/F 22/L


2017. dec. 21. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

"...nem érzem magam “biztonságban” a kapcsolatomban. Valaki érzett már ilyet esetleg? Ti hogyan tudtátok ezt kiküszöbölni?"


Pszichológus, párterápia.

Nem lelki nyomoréknak tartalak, de tényleg nem egészséges.

2017. dec. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
valamilyen szinten minden nőt zavar ez a dolog. valaki jól leplezi vagy valaki már elfogadta és megpróbálja letojni hogy ne legyen veszekedés belőle. én is utálom a facebookot emiatt, nagy teret ad mindennek. sajnos ez a mai társadalom és kapcsolatok átka.
2017. dec. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem csak a barátod egy gyász. Mért kell lájkolni? Akkor már csinálná "titokba". Na ez az elszomorító, hogy ilyen hülye vagy érzéketlen, hogy a pofád előtt csinálja nem?

Mondjuk én eleve nem értem minek ilyen neten vergődő csücsüri pinäkat nézni. Dikk egyre gyászabbá lesznek az emberek, tiszta diló mindenkit. Hát ennél a srácnál egy mihályszor jobbat találnál egyem a bulkeszod.

2017. dec. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mond el neki, hogy ne lájkoljááá
2017. dec. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Téged lájkol? Udvarol neked?


Ha nem, akkor mond meg neki, hogy becsüljön meg jobban mint más idegen csajokat. Ha igen, akkor pszichológus.

2017. dec. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem te vagy a hibás! Ne érezd magad annak, mert a hapsid egy farok, hogy az arcodba is mondja! Ha a hátad mögött csinálja sem kellemes, meg az sem normális, hogy állandóan másokat lesegessen! Azért van egy határ, még ha nem is vagyunk "vakok". Tudom mit érzel, tapasztalatból... Hát az én párom is csinált olyan dolgot, ami nekem sem tetszett, távolságot is tartottam vele egy kis ideig. Nagyot csalódtam akkor benne azért,sokáig tartott túllépni. Nem igen felejtem el szerintem sosem, nekem az nagy arcon csapás volt. Nem nyíltan csinálta, csak lebukott, hogy nem "vak". Szerintem túlzottan is ki volt nyilva a szeme. Mondtam neki, tudjam meg mégegyszer, utána úgy lesel, ahogy akarsz... Szóval én elviseltem a dolgot, egyszer. Igazából tudom, hogy megnézi ő is, pedig kis ártatlannak nézett ki, mint aki olyanokat nem csinál... Na azóta én sem vagyok csőlátású! Szoktam azóta emlékeztetni, ahogy ő másokat megnézett, ne gondolja, hogy engem nem néz meg senki, meg nem udvarolhat... Ne érezze már magát olyan biztonságban...
2017. dec. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én exem is ilyen volt, állandóan vitáztunk rajta, de ha annyira gyerekes ezen kiakadni, akkor nem értem, hogy miért ragaszkodik szó szerint a lájkjaihoz. Én azt bírom, amikor meglett emberek írogatják egy modell csaj (még csak nem is magyar) képeihez, hogy ez igen, meg cél, miközben évek óta feleségük van, aki persze egy icipicit sem így néz ki. Szerintem ez vérlázító, nem tudom, hogy őket zavarja-e, lehet, hogy nem.

A mostani barátomnak kicsit sincs igénye ilyesmi lájkolgatásra, pláne nem ezekre a magamutogatósakra :D Amúgy én a helyedben elkezdenék farkakat gyűjteni a gépemre, meg izmos faszikat lájkolni, persze mindegyik nézzen ki jobban, mint a barátod. Kíváncsi lennék, ez feltűnne-e neki, vagy ezt is letojná :D Ha meg kiakad, mondd meg, hogy ne legyen gyerekes, hiszen ez csak jól esik neked, nem ezen múlik a kapcsolat.

2017. dec. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta ő érdekes sosem látja én kit lájkolok talán azért mert én elvből nem teszem ezt hiszen én sem vagyok vak de megtisztee őt azzal hogy nem alázom ezekkel mert egyébként érzékeny lelkű és tudom hogy bántaná,meg szokott féltékenykedni a munkatársaimra is. Ezért ilyen tök fuck logic nekem az egész főleg hogy már többször próbáltam neki elmagyarázni ez engem miért bánt. Na meg persze naná hogy kiakad ha elmesélem neki hogy valaki megdicsért hogy szép vagyok.:D
2017. dec. 22. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!