Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom túl sokat költ?

Figyelt kérdés

Külön kasszán vagyunk, pont emiatt. Jobban keres nálam, hamarosan még jobban fog.

Sajnos nem figyel kellően a pénzre. Van ugyan megtakarítasa, de azért költ is. Nem csak magára, barátokra, családra, rám...

Megbeszéltük, legyen 15 ezer a plafon, aztán megemeltem, legyen 30 ezer, mindkettőnknek az ünnepek idején van a születésnapja. Én ilyen értékben is készültem ajándékkal neki.

Készítettem egy kívánságlistát, ahol 4000 és 10 ezer között voltak tételek, olyasmi, amit szeretek, csak nem engedhetem meg magamnak (arckrémek, hajápolók, elektromos fogkefe, parfüm), arra számítottam, majd innen választ.

Erre kaptam egy méregdrága (130 ezer) telefont, mert hogy tudja, hogy a "régim" (5 éves lett volna nyáron, nem annyira húde régi) nagyon gyorsan merül.

A barátainak (két személy) is kb 40 ezer értékben vett ajándékot karácsonyra, hiába mondtam, hogy nem fogják viszonozni. Szerinte nem számít.


Már arra is gondoltam, eladom a régi telefonom, 30 ezret kapnék érte kb, és odaadom neki a pénzt, de szerinte tartsuk meg a régit vészhelyzetre.


Mivel külön kassza, most akkor ne is szóljak bele, ő tudja?


Nő vagyok


2017. dec. 22. 18:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Az ő pénze.
2017. dec. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
Irigyelem a párod, nekem is félmilliós a fizetésem de 5000 ft-os ajándékokban gondolkodom, mert sajnálok rá a pénzt kiadni, fukar vagyok. Örülj hogy a te párod nem ilyen és nem azt nézi hogy mennyibe kerül.
2017. dec. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen, de ha gyerekünk lesz, vagy már csak idővel is, szeretnék majd közös kasszát, de így nem merek...
2017. dec. 22. 18:32
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Kulon kasszan vagytok, mit erdekel mire kolti a SAJAT penzet?
2017. dec. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha van megtakarítása is, akkor mi a probléma? Nem értem. Hacsak nem tőled kéreget kölcsön a hónap végén, akkor inkább örülj neki, hogy ennyire nagyvonalú, és tegyél a kedvére, amiben tudsz, ha te nem szeretnél költeni rá. Kevés taszítóbb dolog van egy smucig férfinél... és nem vagyok aranyásó, csak tapasztaltam, hogy milyen, mikor valaki a kiló liszt árának is elkéri tőled a felét, vagy ha beültök kávézni, már az elején közli a pincérrel, hogy majd külön tessék számolni a fogyasztást.
2017. dec. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

Imádom mikor az 500ezret félmilliónak mondják :))) Jobban cseng a prolik közt.

A negyedmilliórol nem beszélni :DDD

2017. dec. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Ezt ő tudja, hogy meg tudja-e engedni magának. Mivel külön a kassza, szerintem nem sok jogod van mondani. Talán a telefonért igen, mondjuk az szerintem is kicsit erős volt.
2017. dec. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
11%
én pedig azt imádom amikor valaki tanulatlan nem tud leírni egy számot és félig számmal félig betűvel írja. ha már írod hogy 500ezer akkor írd ki rendesen hogy 500 000
2017. dec. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%

Megértelek, ez tényleg okozhat gondot a későbbiekben. Felelőtlen kicsit. Nem érzi a pénz értékét.

Kisebb fizetés mellett éhen halna.

2017. dec. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
Aki lepontozott, az esetleg megfogalmazna ellenérvet is? Félreértés ne essék, nem érdekel, hogy hány százalékon állok, csak érdekel az ellenvéleményetek.
2017. dec. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!