Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátnője szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnője szerint kövér vagyok?

Figyelt kérdés

A párom és a volt barátnője jóban maradtak, néha beszélnek, ritkán találkozunk. A lánynak is van párja.

Alacsony, vékony, kismellű lány, 155cm, és mindössze 38kg.

Ilyesmi alkat:

[link]

A csípője nagyon keskeny, a derekát két kézzel át lehet érni (kb az 50cm-et se éri el), filigrán alkat.

Ilyen a genetikája, láttam róla 12-13 éves kori képeket, akkor még vékonyabb volt


Én ezzel szemben mindigis husibb voltam széles csípővel, nagy mellekkel.

Ilyesmi alkat:

[link]

Tudom, nem a legszerencsésebb, egyetlen pozitívumom, hogy viszonylag magasabb vagyok, 170cm. Viszont 20kg-val súlyosabb is, mint a másik lány.


Néha be szokott szólni, hogy rajta legalább nem csak a melleit nézik, vagy hogy csak nem fogytam, jééé...


A párom szerint ne foglalkozzak vele, mindig ilyen csípős nyelve volt. Neki nem tetszik, amilyen vékony, szerinte az én alakom jobb.

De ez azért akkor is bánt...


2017. dec. 22. 19:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Az első képen szereplő lánnyal ki lehetne piszkálni az ételmaradékot a fogak közül.. hogy lehet valaki ilyen vékony?? Nem hiszem hogy ez egészséges..
2017. dec. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom mit vársz. Tömjénezzünk körbe? Egyértelmű hogy a 2.kép egy egészséges nőt, míg az 1.egy anorexiás beteget ábrázol.
2017. dec. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%

Kérdés már kapásból, hogy minek van jóba az exxel????

Hány évesek vagytok?


38 kilós nő??? 3 kilóval nem nő, hanem egy alulfejlett kislány! A 13-14 éves lányok többet nyomnak...

2017. dec. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Igaza van a párodnak. Miért foglalkozol egyáltalán azzal, hogy a volt barátnője mit mond?
2017. dec. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%

Az első kép nekem nem jön be.

Ez már az extra vékony kategória... Félnék hogy összetöröm egy hevesebb pillanatban. ;)

Második kép sokkal vonzóbb.

Ne a volt barátnővel foglalkozz, valószínűleg ez egy stikli nála hogy a fadarab szép. Nem az. :D

Amúgyis az exek mindig lehúzzák az új nőt/pasit. Ne figyelj rá. :D

2017. dec. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
170 cm + 58 kg = teljesen jó. Miért érdekel, mit mond rólad az a nő? Számomra az első kép ijesztő.
2017. dec. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 AchromaticSmarties ***** válasza:
63%
Az első csaj felmenne a másodiknak.
2017. dec. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet komplexusai vannak a vékonysága miatt (régen nekem is voltak), emiatt mond ilyeneket. De én a helyedben nem keresném az okát, csak egyszerűen tennék nagy ívben arra, amit mond. Röhögnék rajta egy jót. De talán benned is munkálkodnak elnyomott sérelmek, komplexusok, ha annyira felvetted, amit mondott, hogy még egy kérdést is képes volt kiírni emiatt. Amit a lány mondott, az valójában csak az okozat, nem maga az ok. Ha nem lennének benned sérelmek az alkatoddal kapcsolatban, akkor képes lennél nem foglalkozni vele, és egyáltalán nem bántana. Én már csak tudom, hisz az alkatom semmit se változott az elmúlt 10 évben, igaz, talán felszedtem pár kilót, de mégse zavar már, ha emiatt megszólnak. Régen nagyon zavart, igen. Ezt magadban kell lerendezned. Önismerettel, szemléletmódváltással. Ha eltünteted a lányt, azzal csak a panaszokat kezeled.
2017. dec. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nem kértem, hogy szidjátok őt vagy ilyesmi, nekem semmi bajom nincs azzal, hogy vékony, csak azzal, hogy ilyen...rosszindulatú.

Ugyanúgy nem tehet az adottságairól, mint én.

2017. dec. 22. 19:38
 10/19 A kérdező kommentje:
én 24 ő 25
2017. dec. 22. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!