Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom teljesen érdektelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom teljesen érdektelen a karácsony után, mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Ez a második közös karácsonyunk, együtt élünk egy albérletben. Én szeretem ilyenkor kidekorálni a lakást, nem eset túlzásba, de azért pár karácsonyi kép meg fény el szokott férni. Ami zavar, hogy a párom totál érdektelen erről az egészről, ő csak arra van ráizgulva, hogy az anyjához menjünk el enni, minden mást letojik. Egész nap fekszik a tévé előtt (3 napja szabin van) és vagy azt nézi vagy bealszik előtte... Kérdezgettem, hogy mi tetszik neki is (dekoráció), de ide se jön megnézni se, csak kiszól a kanapéról, hogy vigyem oda ha meg akarom mutatni, semmi sem érdekli és ez rosszul esik...
2017. dec. 23. 18:05
1 2
 1/13 Lazy Lover ***** válasza:
69%
semmit ő ilyen fajta engem se érdekel ez a mizéria...
2017. dec. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%

Előzőleg még a férjed volt, és 3 napja csak rajzfilmeket nézett. Most meg ez a problémád?


Kamu!!!


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyut..

2017. dec. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Férjem detto, mindig ilyen volt. Nézem a jó oldalát, legalább minden olyan, ahogy nekem tetszik, nem szól bele :D
2017. dec. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

Na bumm... Te meg a kupdadöntő iránt vagy érdektelen.


Nem vagyunk egyformák. Bár egy jó kapcsolatban mindkét fél próbálja legalább nem elrontani a másik hangulatát.

2017. dec. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Honnan tudjátok, h férje volt egy előző kérdésben? Nincs is kint a kérdező neve.


Amúgy az én párom sem szereti a karácsonyt, mindig azt mondom rá, hogy igazi kis Grincs :D Ezzel nem lehet mit csinálni, ha nem szereti, nem szereti. Szerencsére elviseli a díszítési lázamat, sőt most még a fát is megdicsérte, hogy szép lett. Kis lépések, próbáld meg erélyesebb bevonni, de ha nagyon nem akarja, hagyd rá.

2017. dec. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az egy mentálisan sérült ember, aki nem szereti a Karácsonyt és nem akar legalább pár napra kilépni a szürke hétköznapokból.
2017. dec. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
Nekem nem is jönnek be az olyan pasik, akiket lázba tud hozni a lakásdekorálás meg a Valentin-nap meg ilyen hülyeségek :D Én egyetlen értelmes felnőtt férfit se ismerek, akit ezek érdekelnének.
2017. dec. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%

Kíváncsi lennék mit szólnál, ha más hitű lenne, mint Te és ő akarná rád erőltetni a Hanukát, Kwanzaa-t vagy a pogány Szaturnáliát.


Mert kb. a karácsony erőltetése is hasonló. Tökéletesen jellemzi az USA világnézetét: Vásárolj! VÁSÁROLJ!!!! Zabálj... ZABÁLJ!!! Nyálgiccsfilmet nézzél... NYÁLGICCSFILMET NÉZZÉL!


És támadnak a jókis filmek: Télapu, Resszkessetek...! széria, Bétóvenkutya, Grindzs...

2017. dec. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Ezek a dolgom, lelki eredetu, vissza vezethetö a gyerekkora is mint minden ma's, Engem se erdejel, hisz minek most is epp eleg a gondom. Szeretett fontosabb, utalom a giccset, nem szererek Amugy sem ikyenekkel foglalkozni 29n
2017. dec. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor azt csinálnám hogy a részletekből kihagyom. Nem fogja jobban érdekelni csak mert minden szalag meg gyertya meg karácsonyi bizbasz miatt kirángatom hogy tetszik-e neki, legfeljebb összeveszünk.

Bár a tévé előtt döglést annyira nem értékelném, de nem muszáj neki részt venni a dekorálásban. Menjen el addig bevásárolni mondjuk. Vagy takarítson.

Inkább megcsiálom magamnak, a párom meg van annyira kulturált hogy ha látja hogy büszke vagyok rá, megdicséri a kész művet.

2017. dec. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!