Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy kapcsolat első hónapjáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kapcsolat első hónapjában durva fertőző nemibetegséget kapnál az amúgy normálisnak látszó másik féltől, hogy reagálnál?

Figyelt kérdés
2017. dec. 25. 07:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Ez még nem minden... Követném az orvosi protokollt, ahogy kell: kézenfogva elmennék vele az urológiára.

Kikérdezném őt, ha eddig nem történt meg, hogy mikor volt utoljára szűrésen, mikor volt utoljára negatív eredménye, és azóta hányakkal volt, gumival vagy anélkül, stb.

Nagyon sok múlik azon, hogy ezekben a helyzetekben hogyan viselkedik. Önmagában a fertőzés ténye másodlagos, az intim higiénés viselkedése a fontos.

2017. dec. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
Feljelenteném, ez nem játék. Első: ezzel nem az urulógiára kell menni...
2017. dec. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Mit jelentesz fel rajta, ha ő sem tudott róla, mert tünetmentes, szűrésen meg nem volt?
2017. dec. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Igencsak csodálkoznék.

Tudod, a bizalom nem véd meg a fertőzésektől, úgyhogy gumit használunk.

Ha a kapcsolat megérett arra a bizalmi szintre, hogy tudom, hogy nem csal meg, nem szexelget másokkal is mellettem, akkor lehet szó arról, hogy együtt elmegyünk egy teljes std szűrésre, és utána nincs gumi.

Betegséghez nem kell, hogy a másik csapodár legyen, vagy mindenkivel dugjon, elég, ha nem szűz.

2017. dec. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Az a gond, hogy egy nő akkor is elkaphat valamit ha a párja megcsalja és hazahozza a dolgot. Házasságban ugye ritkán használnak gumit. Ha a nő csak hordozó, ő nem tud róla, egy monogám kapcsolat végén pedig szépen viszi tovább. A rákszűrésen nem mutatják ki a legtöbb betegséget mert arra konkrétan nem szűrnek.
2017. dec. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%
Gondatlan testi sértés. Óvszer nélküli szex előtt, komoly kapcsolatban alap, hogy az ember kivizsgáltatja magát. Ha több partnerem volt, én évente megteszem.
2017. dec. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Gumival történt a behatolás, de volt pár dolog gumi nélkül. Én vagyok a nő. Még nem mondtam neki semmit, de nagyon ki vagyok akadva, pláne mert gumi nélkül akarta betenni is és látszott, hogy zavarja, hogy gumit kell húznia.


Még nem szeretem annyira, hogy ne tekintsek rá hibásként, ha mindenkivel összefekszik az a minimum, hogy szűrésre jár, pláne mielőtt kapcsolatba kezd valakivel. Nagyon mérges vagyok, mellesleg kellemetlen is a helyzet, hogy meg kell neki mondanom, nem is beszélve a tünetekről..


Már most olyan érzésem van, hogy minek mentem bele az egészbe, csak a baj van vele, szinte már utálom. Ez még csak az első hónap, produkált merevedési gondokat, zavaró beszólásai és szokásai vannak, a farka meg folyton borotvált, mert fő az ápoltság..


Idén már nem találkozok vele, aztán eldöntöm, mi legyen, mert a rózsaszín köd nincs a láthatáron, semmi megértés nincs bennem felé.

2017. dec. 25. 10:22
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

Ezt a sok baromságot.., megint tizenéves kisgyerekek osztogatnak életvezetési tanácsokat.

Mi ez a "jelentsd fel" dolog, meg a "gondatlan testi sértés"? Tisztában vagytok a fogalmakkal?

Először is, orvos.

Aztán beszélj vele, hogy mi ez, hogy történhetett.

Van aki csak hordozó, és az életben nem jött ki rajta semmi, sem máson.

A másik, hogy mielőtt "utálni" kezded, talán próbálj meg emberi módon viselkedni vele is, mielőtt lesavazod itt az illetőt.

2017. dec. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
7: Teljeskörű szűrést csináltattál? Miket kaptál el?
2017. dec. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%

6: Én ezzel egyetértek amúgy.

De vannak nemi úton terjedő, de nem csak nemi úton elkapható betegségek is, ezért fogalmaztam meg az 1.-t úgy, ahogy. Amíg kevés az infó, még ne üssön a kérdező.:)

2017. dec. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!