Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen féltékenyek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen féltékenyek és komplexusosak egyes férfiak?

Figyelt kérdés

Én helyesnek és értelmesnek tartom magamat, de szerintem nem vagyok se kifejezetten szép, se kifejezetten okos. Egyetemre járok, angol-magyar tanári szakra, hobbi szinten pedig kondizni és érettségiig verseny táncoltam. Nem hiszem, hogy ezek olyan nagy dolgok lennének.

Az elmúlt 2 évben 2 barátom volt, és mindkettő kontrollálni próbált. Az elsőt kondiból ismertem meg, gyógytornász-hallgató volt az egyetemen, szegényebb családból származott, és dolgozott egyetem mellett. A tanulmányaival rosszul állt, 2 szemesztert csúszott, és feszült volt. Nem zavart, hogy dolgozott, és nem vártam, hogy a tenyerén hordozzon, de pár hónap után úgy kezelt, mintha egy elkényeztetett hercegnő lennék, csak mert nem szorulok rá a diákmunkára. A végén kb. mindenbe belekötött... hogy miért sminkelem magamat, miért öltözködöm csinosan, és hogy én azért járok drága ruhákban, amikor vele vagyok, hogy előtte villogjak (WTF). Szerettem volna színházba menni, megnézni egy Shakespeare-drámát, erre sznobnak hívott. Úgy magyaráztam neki, hogy látni akarom a darabot, amit órán veszünk. Oké, mondtam, hogy akkor elmegyek a szaktársaimmal, mire ő ellenkezett, és nagy duzzogva eljött egy farmerben meg egy ingben, és leszidott, mert én kisestélyiben mentem, mondván leégetem őt, és szapulni kezdte a felszínes sznobokat, akik kinézik azokat, akiknek nincs rendes ruhája. Színház után azt mondta, hogy normális embert nem érdekel Shakespeare, utána elkezdte kiparodizálni a darabot.

A második épp az ellenkezője volt, magyaros értelmiségi, aki utált sportolni. Állandóan féltékenykedett, akárhányszor edzeni mentem vagy futni, mondtam neki, hogy jöjjön velem, eljött, de nem tudott kondizni, szabályosan csinálni a gyakorlatokat, és megsértődött, amikor segíteni akartam neki, és duzzogva elment, amikor nagyobb súllyal dolgoztam, mint ő. A futásnál és megsértődött, mert lehagytam. Tetszett neki, hogy "okos" vagyok, mondván lehet velem beszélgetni elvont dolgokról, de igazából ez azt jelentette, hogy olyannak mesélhetett a nyelvészetről, aki értette, hogy miről beszél. Amikor viszont én akartam beszélni neki az irodalomról (ami engem jobban vonz), a szavamba vágott, és mindig kigúnyolta, amit mondtam.


2017. dec. 25. 09:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nőben is van ilyen, de ott általában akkor szoktak féltékenykedni a nők, ha barátjuk eleve jobban néz ki náluk és/vagy gyúrni jár.
2017. dec. 25. 09:47
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez két ember a 3,5mrd-ból. Keress tovább.
2017. dec. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
Megfordítom: miért jönnek össze a nők idióta férfiakkal?
2017. dec. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mert voltak annyira okosak, hogy nem ezt az oldalukat mutatták eleinte.
2017. dec. 25. 09:52
 5/11 anonim ***** válasza:
23%

Ahhoz is kell egyfajta intelligencia, hogy átláss a szitán.

Ahhoz nagyon tehetségesnek kell lenni, hogy valaki elhitesse a másikkal, hogy más a személyisége, mint amilyen valójában.

Mindig van egy mondat, egy mozdulat, egy reakció, amiből le lehet szűrni, hogy nem az, aminek mutatni akarja magát.

2017. dec. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%

#4


Te meg voltál olyan bárgyú-naív, hogy ezt simán megedd. Bár elnézve a stílust, szerintem direkt csinálod, szeretsz áldozatszerepben tetszelegni és emiatt panaszkodni. Ha jönne is normálisabb férfi, azt mondanád "unalmas", mert nincsenek meg ezek a szokásos játszmák...

2017. dec. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19%
Szokásos férfi-nő összeugrasztó kérdés,ravaszul megfogalmazva ("egyes" férfiak,kiszínezett történetek).
2017. dec. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert a nők sokkal több férfinak tetszenek, mint fordítva, főleg ha szépek, és a férfiaknál kevésbé számít, ha megnéznek valakit, flörtölnek valakivel, vagy akár szexelnek valakivel, mint egy nőnél.
2017. dec. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Én helyesnek és értelmesnek tartom magamat, de szerintem nem vagyok se kifejezetten szép, se kifejezetten okos. Egyetemre járok, angol-magyar tanári szakra, hobbi szinten pedig kondizni és érettségiig verseny táncoltam. Nem hiszem, hogy ezek olyan nagy dolgok lennének."


De ezek nagy dolgok :) Legalábbis nálam ezek egy lányban vonzó tulajdonságok.

2017. dec. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez két melléfogás, ne aggódj nagyon. Gondolom tanulsz belőle.
2017. dec. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!