Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik mennyire tolerálják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik mennyire tolerálják jól ha a nő keres többet?

Figyelt kérdés
Jelenleg szűkösen, de jól megvagyunk a férjemmel. Amikor összejöttünk én a felvételire tanultam, közben egy gyárban dolgoztam, párom dolgozott. Az anyagiak miatt nem tudtam hamarabb elkezdeni, de végül felvettek oda ahova szerettem volna, csak mellette dolgozni nem jut időm. Férjem támogat mindenben, most konkrétan ő tart el. Az ő fizetése éppen csak több mint a minimálbér, pedig 7 éve a szakmában van. Ha én végezek, akkor a kezdőfizetés is az övének a háromszorosa lesz. Ami szerintem jó, mert én vele tervezem az életem és így sokkal jobb színvonalon élhetnénk. Viszont sok olyat látok a környezetemben, ahol a férfinak a büszkeségét ez konkrétan sérti, hogy nem ő a családfenntartó többé.

2017. dec. 26. 03:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Csak a primitív férfiakat zavarja ez.

Akik állandóan bizonygatni akarnak, meg kompenzálni.

2017. dec. 26. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

#1 tolerálná én is.

Általában én kerestem sokkal többet, de volt amikpr forditva lett. Ebből soha nem lett gond.

2017. dec. 26. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 omba ***** válasza:
100%
Ha már házasok is vagytok, ebből csak nem lesz gond.
2017. dec. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%

A pasik egyáltalán nem... a férfi csak örül, ha több pénz jön a házhoz.


Az unokatesóm férje nárcisztikus, okoskodó, és arrogáns, de még ő sem csinált ügyet abból, ha a felesége többet keres. "Több pénz jön a házhoz". Bár, az is igaz, hogy a kasszát ő kezeli...

2017. dec. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ez csak a frusztráltakat zavarja.


"Ha én végezek, akkor a kezdőfizetés is az övének a háromszorosa lesz. " - Ha kapsz munkát a szakmában annyi pénzért. Hallottam én már cégvezetőt panaszkodni friss diplomásokról, akik nagy fizetést vártak el, de bizonyítani nem tudtak. Fogadj meg egy jó tanácsot, nem az iskola fog megtanítani a szakmára, hanem az élet.

2017. dec. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos tapasztaltam, hogy a jobb fizetés vagy magasabb végzettség probléma lehet. De jó, ha az ember normális férfit fog ki, akinek nincsenek komplexusai.
2017. dec. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Az én büszkeségemet nem zavarná, ha havi 10.000 eurónál többet keresnél.
2017. dec. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt vele kell megbeszélned, mi nem tudhatjuk, hogy őt személy szerint mennyire zavarja. De a normális férfiakat nem zavarja, a hisztis kisfiúk egóját meg nem kell ápolgatni.
2017. dec. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15%

1-es: Akkor ezek szerint a magyar férfiak 90%a primitív?

Mert ismertem diplomást is,aki nem bírta elviselni,hogy a neje nélküle is sikeres, nem csak segédmunkást.

2017. dec. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
28%
A férfiak tolerálják, a nők nem. Te is meg fogsz pattanni, ha már nem ő fog eltartani téged, hanem neked kellene őt.
2017. dec. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!