Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti együtt maradnátok valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt maradnátok valaki olyannal, aki már az elején tisztázza, hogy mindig van/lesz fontosabb dolga nálad?

Figyelt kérdés

Nem rég megismerkedtem egy sráccal, külsőre is és belsőre is nagyon jól passzolunk, viszont eléggé ritkán, heti egyszer-kétszer látjuk egymást. Üzeneteket váltunk a többi napokon, óránként néhányat, bár inkább én vagyok aktívabb a kommunikációban.. Ha találkozunk akkor minden rendben, kedves, de nem udvarias. Múltkor elmondta, hogy nincs jogom azt gondolni, vagy elvárni, hogy ő félretegye a barátait vagy bármi mást miattam, el kell fogadnom, hogy őt sokan ‘akarják’ és ezért elfoglalt. Nem csajozik tán, de sok lány barátjával lóg együtt és van egy gyereke is ès vele ritkábban van mint a barátokkal.

Tényleg nem várom el, hogy én legyek a legfontosabb, mert még viszonylag az elejèn vagyunk, de kissé aggódok, hogy a jövőben sem változik majd ez a felállás. A volt barátnője mellett is mindig kijárt bulizni és a barátaival volt sokat, amíg a lány a gyerekre vigyázott.

Tegnap ugyanúgy irkáltunk, viszont akkor 4 órán át nem válaszolt az üzeneteimre , miközben szinte vègig aktív volt, tudom , hogy gyerekes de ezt már egyszer muszáj volt felhoznom neki, és arra azt mondta, hogy csak videókat néz a Facebookon és azt is bevallotta, hogy a tindert is használja még mindig, de nem beszélget ott senkivel, csak sepreget, mert még nem volt alkama megnèzni ki van ott, majd ha komolyra fordul velem a dolog akkor kitörli.

Nem tudom, hogy mennyi reményt kellene hozzá fűznöm így.. úgy jön ki, hogy csak akkor vagyunk el jól, ha együtt vagyunk, heti kétszer, amúgy nem tudok elvárni sokat. Ikrek a horoszkópja ha az mond valamit..

Ja mellesleg tegnap óta nem válaszoltam, eléggé elment a kedvem, de félek, hogy csak túlreagálom, nem veszem olyan lazán, mint kellene.


2017. dec. 26. 11:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom neked jó valamiért, hogy szarba se vagy nézve. És nem, normális ember ezt nem tűri el, megalázó.
2017. dec. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Nem olvastam el a regényt, csak a címszót.

de a válasz egyértelmű NEM!

Ha valaki arra nem képes, hogy előre rakjon, akkor ne várja el fordítva sem.

Az ilyen minek kezd kapcsolatba? ha tudja h ezer fontosabb dolga van?

2017. dec. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Össze se jönnék ilyennel.
2017. dec. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus nő :DD De mivel olyan "jó pasi", ezért még ezt is eltűröd.
2017. dec. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Azért tűröm el mert amikor találkozunk akkor tényleg normális, beszél a jövőről, tervezget..
2017. dec. 26. 11:18
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Essen már le, hogy hülyít.
2017. dec. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Baszk i... Ez igy nagyon gáz...
2017. dec. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen gusztustalanul viselkedő herével te egyaltalan osszejottel? Jezusom...
2017. dec. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igazából ő azt hiszi, hogy ez a viselkedés teljesen normális, ehhez próbált engem is hozzászoktatni, mert hogy ő mindig ilyen..
2017. dec. 26. 11:37
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hiába írom le neked, hogy nem maradnék együtt egy ilyen egoista emberrel, sőt már akkor kivágtam volna a pi..csába, amikor kiderült számomra az, hogy mit várhatok tőle, te akkor is vele maradsz.
2017. dec. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!