Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez pasiknál?

Figyelt kérdés

Volt párom azt mondta nekem, hogy fontos vagyok neki és nagyon sokat jelentek a számára, de nem szeret. Ha én valakit eleve nem szeretek, miért lenne fontos? Én ezt nem értem. Közben meg folyton hozzámér, simogat, megfogja a kezem

... Teljesen osszezavar


2017. dec. 26. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Emberileg fontos vagy neki. Talán baráti érzései vannak.
2017. dec. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Testileg fontos lehetsz számára (amíg ugye nem lesz jobb), de érzelmileg nem.
2017. dec. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nőknél is van ilyen. Mondjuk az, hogy fontos vagy neki, amúgy meg nem szeret, az üti egymást. Inkább egy kedves személynek láthatott, de talán nem tudta igazán azt érezni, hogy csak veled tudná elképzelni.


Ha jól látom te szeretted. Ezek szerint egyoldalú volt?

2017. dec. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván azt jelenti, amit mondott. Fontos vagy neki, főleg a múltatok miatt, de nem szerelmes beléd. Azért ez nem volt egy titkosított üzenet.
2017. dec. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mint ember,fontos vagy neki,szeretetből szeret.Viszont nem a szerelmet látja benned.El kell fogadnod!
2017. dec. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 omba ***** válasza:
Nekem is fontos a szomszéd néni, de szerelmes azért nem vagyok belé... mitől vagy összezavarodva? Már ex, ha jól olvastam.
2017. dec. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Előfordulhat még az is, hogy még lefeküdne veled, de újra járni nem akar. Ezért is simogat meg fogja a kezed, hátha összejön egy kötöttségek nélküli szex. De a legjobb, ha megkérdezed tőle, hogy mit akar. És ha tisztázod magaddal, hogy te mit akarsz.
2017. dec. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!