Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm legjobb barátnőjénél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm legjobb barátnőjénél van esély?

Figyelt kérdés

A barátnőm legjobb barátnője tetszik nekem külsőleg és belsőleg is (sokat gondoltam arra is hogy milyen jó lehetne megcsókolni vagy ágyban lenni vele). Nagyon jo barátságban vagyok én is vele. Ha meglátom egyszerűen elmegy az élettől is a kedvem (de tényleg mintha egy ember elveszítené a családját és nem lenne utánna semmi az életével). Tudom hogy nem kaphatnám meg akkor sem ha nem járnék senkivel ugyanis már tudom személyesen tőle azt hogy nem vagyok az esete. Viszont többször is mondta már hogy helyes vagyok. Ezt most csak kedvességből mondhatta? Mert úgy írja hogy helyes vagyok, de nem az esete. Ez mégis mit jelenthet vagy hogy is van ez? Azért sem haragudna rám ha tegyük fel olyat írnék neki hogy lefeküdnék vele. Nem haragudna meg érte tudom csak viccként kezelné. Sokszor bókoltam neki és nem is reagál rá, de nem is haragszik érte. Magyarul élvezi azt hogy foglalkozom vele (megvédem őt, segítek neki, kedveskedem stb.) de valójában meg le sem szar engem? 19 évesek vagyunk mind ketten és kíváncsi vagyok mások véleményére ezzel kapcsolatban. Nem volt még egy barátja sem ez talán még érdekes szempont lehet.

Nekem meg már csak azért is tetszhet mert tudom hogy nincs esélyem nála?



2017. dec. 26. 16:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Én inkább a nővérével, húgával esetleg édesanyjával próbálkoznék.


De most nem értem, ha még van barátnőd akkor vele illene szakítani. Utána lehet máshol próbálkozni. Ha tényleg tetszik az csaj akkor meg légy egyértelmű vagy járunk vagy jobbra el mert nem tudsz vele csak barát lenni.

2017. dec. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

helyes vagy - cuki kutyus, valami ilyet jelent.

Amúgy meg ideje szakítanod, nem gondolod?

2017. dec. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
En biztos nem jarnek egy baratnom volt baratjaval, ha van egy kis tartasa a csajnak akkor nincs nala eselyed.
2017. dec. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

ha legjobb barátnők és normális a lány, biztos nem jönne össze veled

de amúgy is megmondta, hogy nem vagy az esete és a viselkedéséből se az jön le, hogy érdekelnéd


ha nem akarsz a saját barátnőddel lenni, inkább szakítsatok, ennek így semmi értelme

2017. dec. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Kérdezd meg azt a nőt, akivel jársz.Ő ismeri jobban a barátnőjét, lehet tudna válaszolni az esélyedre.Vagy ez már nem menne?
2017. dec. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát az a helyzet, hogy ha így vagy vele, akkor talán szakítani kellene a mostani pároddal. Ne akarj inkorrekt lenni...
2017. dec. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

Ha van esze és gerince a csajnak akkor nem. Én szembeköpnélek, hánynom kell tőled. :)

21L

2017. dec. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmas vagy.

Ha már a barátnődet nem szereted, nem tiszteled, akkor először is szakíts vele.

Másodszor is meg ha tetszik valaki, akkor ne facebookon erőltesd, hogy vallja be, hogy tetszel neki, hanem személyesen próbálj beszélgetni erről.

Egyébként nem vagy az esete, nem tudom ezen mi annyira bonyolult.

Az is elképzelhető,hogy csak a barátnője miatt nem tudná veled elképzelni.De az is lehet,hogy valóban nem tetszel neki és semmi esélyed nem lenne.

Szerintem ezt engedd el és a barátnőddel szakíts, jobbat érdemel nálad.

2017. dec. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Próbálom kerülni őt mert valami vonz benne nagyon, de tudom hogy nem szabad ilyet tenni. De nem hinném hogy egy embernek csak egy ember tetszhet. Attól hogy tetszik nekem még nincs belőle semmi. A bókok meg ilyenek csak kíváncsiságból voltak hogy vajon mit reagál erre és eléggé összezavart. És ismerjük a férfiakat nem kell senkinek sem tagadnia, ha meglát egy jó nőt egyből az jut az eszébe szóval ...
2017. dec. 26. 18:49
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Van barátnőd.

Vagyis szerintem szakíts vele. Mindenki jobban jár.

2017. dec. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!