Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel elég keményen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel elég keményen osszekaptunk hogyan lehetne közös nevezőre jutni?

Figyelt kérdés
Együtt élünk egy albérletbe,és egy éve vagyunk mar együtt én 23F ő 22L. Haza jöttünk az ünnepekre a szülőkhöz hazajöttünk mivel ő tőlem 20km-re lakik így Facebookon beszélgettünk. De másnap nekem ált hogy nem ugy viselkedek vele meg hogy nem írok surven mert mig ő neki van ideje irni nekem nem ugy van.haza jottem 3 napra regen nem lattam a rokonokat akikkel nagyon jo viszont apolunk na ebből az ügybol olyan nagy dolgot csinált hogy eleg kemeny veszekedések törtek ki köztünk. Mert hogy ő szerinte ha haza jövök vissza esek arra a szintre hogy öcsémmel vagyok meg uncsimmal. De őszintén az eg áldja meg hozzájuk jöttem haza nem azérthogy folyton nyomjam a telefonomat, az ev tobbi napján folyton vele vagyok de nem felejtem el csak nem ugy irok neki mint pl ha fent vagyok vele. Ha egyutt vagyunk minden happy...az mar más tészta hogy édesanyámat nem nagyon szereti mert hogy ő szerinte par dolgot elbaszott a nevelesembe( elkenyeztetett szerinte) mikor mindent megcsinalok ha fent vagyok vele,ugyan ugy takarítok meg mosogatok stb munka mellet mert én dolgozom mig ő egyetemista. Na most az van hogy amennyire anyum szerette annyira nem szereti már mert látta mit ír nekem a leányzó hogy takarodjak a szeme elől meg hogy szégyen vagyok,tiszta gáz stb... Az egész veszekedés abbol jott ki hogy én nem ugy irok neki nem olyan mentalitassal ha én otthol vagyok. Na egy kis véleményt kérek tőletek hogy tényleg én vagyok a szar?

2017. dec. 26. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindig is ódzkodtam az olyan nőktől akinek nem bírnak egy napot magukban el lenni és folyamatosan igénylik, hogy vagy telefonon vagy csetelve, de az ember tartsa velük a kontaktot.
2017. dec. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
karácsony effekt. sok elvárás, stressz
2017. dec. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Ezért nem kell összebútorozni pár hónap után olyan emberrel, akit nem is ismersz, ennyi a tanulság.
2017. dec. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

szóval te visszaesel egy szintet, ha nem vele vagy.

Arc van bőven.

2017. dec. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem veled van a baj. Együtt éltek. Nap mint nap együtt vagytok. 3 napot bírjon már ki. A családod fontos. Ha annyira hiányzol neki, hívjon fel, és beszéljétek naponta percet. De egész nap nem kell kapcsolatban lenni.


N

2017. dec. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem akarlak megbántani, de papucs vagy ha nem szakítasz ezek után. 23/F
2018. jan. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!