Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek egy ilyen feleségg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek egy ilyen feleséggel? Van hasonló személyiségű feleség rajta kívül egyáltalán?

Figyelt kérdés

Feleségem az életben előforduló minden problémáért engem okol. Úgy érzi, mindennel bántom, nem értékelem. A legegyszerűbb dolgokért is. Kb úgy érzem magam, ha van rajtam sapka az a baj, ha nincs akkor meg az. Nagyon sokat dolgozom, sokszor hajnalokig. Anyagilag nincs semmi probléma. Fizetésünkben kb 10x-es különbség van. Soha nem kértem, hogy szálljon be a rezsibe, a hiteltörlesztésekbe, vagy egyáltalán bármibe. Eleinte megvettem neki mindent, most már nem. Ő nem főz, nem mos, nem takarít, mert akkor "cselédnek" érzi magát. Szerinte mindent közösen kell. Ezzel az a probléma, hogy amíg én elviszem műszakira a kocsit, vagy elmegyek bevásárolni, vagy intézek bármit, ő ezt semminek nézi, mintha alap lenne, s közben csak annyit lát, hogy szombaton délután pihenek (azt már nem veszi észre, azért mert előzőnap hajnali 4ig dolgoztam), csak a pihenést veszi észre, tehát nem csinálok semmit, a sült galamb meg csak az ölembe hullik, új ház, mindennapos rendelgetés, stb.. Ha próbálok beszélni vele erről, akkor őt "cseszegetem". Mostanában nem viszem már sehova, mert mindenből csak a probléma van, veszekedést provokál vmi önbizalom tördeléssel, majd engem vádol hogy azért viszem akárhova, hogy bántsam. Ha bármit elérsz vagy leteszel az asztalra, próbálja lerombolni az önbecsülésed, pl: veszel vagy építesz 1 házat, s ha igényelsz hitelt rá, akkor azt mondogatja az nem a tiéd, az a banké, sz*r mert messze van, vagy túl közel akkor az a baj). A szomszédé jobb, stb... Burkoltan vagy kimondva de mindennek ez a vége. Ha megajándékozod vmivel, vagy elviszed vhova, akkor "de jó a józsiéknak, ők rómában szilvesztereznek", amit te adsz hát az nyilván kevesebb, rosszabb.. Már ott tartok nem szólok hozzá, mert mindent támadásnak vesz, de ilyenkor meg ez baj, "ennyire nem értékelem", persze te vagy a hibás. Ha meg elakarod hagyni, akkor "úgy látja neki van igaza, mert nem szeretted, hisz elakarod hagyni". Sokszor úgy látom hazudik, vagy vmi alternatív valóságban él. Egyébként egyedül még egy villanyszámlát sem képes befizetni, nem a pénz miatt,hanem azt se tudja hogy kell, s ez is a te hibád... Ha havonta 1x orbitális veszekedés után mos, akkor nem tereget ki, otthagyja, hogy majd azt már én, hisz közösen... Ha 1x vmit megcsinál, akkor nem érti, hogy nem havi 1x porszívózunk, ilyenkor ugye én őt "baszog*tom". Trehány férfi vagyok, de mikor már azt érzem, hogy büdösödik a mosogató, akkor észreveszem, s elmosom. Ő pedig azt nézi, mikor mit csinálok, csak közben a "jót" nem veszi észre. Próbáltam megoldást keresni, s nárcisztikus személyiségzavaros emberekre jellemző vonásokat vettem észre.

[link] Hogy lehet egy ilyen embernek megmondani, vagy felfedeztetni vele a való világot? Nem jár alapból sofőr, munkás, komornyik, milliós fizetés, jómód alanyi jogon?



#betegség #házasság #nárcisztikus feleség
2017. dec. 26. 21:58
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 A kérdező kommentje:
elfelejtettem írni, 30körüliek vagyunk. Mivel már a feleségem, ezért a miért vettem el, stb.. reakciók sajnos már nem segítenek.
2017. dec. 26. 22:00
 2/64 anonim ***** válasza:
85%
Semmit. Élj mellette boldogan tovább, ha ilyen madár vagy.
2017. dec. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
94%
Hát egy csomó dolgot leírtál a háztartásban. Egy dolog lemaradt, ami nagyon fontos ebben a kérdésben: szex/vonzalom.
2017. dec. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
100%
És azt, hogy akkor szerinted a házasságotoknak végeredményben mi értelme van?
2017. dec. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
92%
Géza, Géza... Paula mérges lesz, ha meglátja, hogy panaszkodsz.
2017. dec. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég hülye vagy!
2017. dec. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 A kérdező kommentje:
szex/vonzalom: részemről már csak sajnálat van. A szex-re való törekvést abbahagytam. Pár hónapja még oké volt, de miután ott is jelentkeztek ezek a dolgok, miért ilyenkor, miért most... Ha vmit akarsz, az tutti nem lesz, ha vmit nem, nah az biztos hogy lesz, s ha nem mész bele akkor a te hibád. S nem gondolj nagy dolgokra, vegyen fel ilyen olyan bugyit, nah akkor az biztos nem lesz...
2017. dec. 26. 22:07
 8/64 anonim ***** válasza:
95%
Nincs szex/vonzalom akkor a kapcsolatotok halott. Ezért ilyen veled.
2017. dec. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
3%
A házasságok majdnem fele ilyen. A majdnem másik fele meg a fordítottja mikor a férfi terrorizál és van 1-2% ahol minden rendben van (egy ideig, legalábbis!)
2017. dec. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
33%
A feleséged egy házisárkány,te meg egy nagyképű,önző alak vagy.Ha ő is dolgozik,igaza van hogy nem egyedül végzi a házimunkát,még akkor sem ha te 10X annyit keresel.Jobban tennétek ha elválnátok minél hamarabb,felesleges egy ilyen kapcsolatot még évekig fenntartani.
2017. dec. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!