Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok a legjobb barátnőmre. Bármit teszek, még mindig tetszik a pasimnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmre kb úgy néztem mint a testvéremre egészen addig míg összejöttem a barátommal.


Minden tök jól működik, egyedül az zavar, hogy a legjobb barátnőm sokkal szebb nálam, sokkal "kelendőbb" is úgymond a férfiaknál, és az én barátomnak is tetszik. Bár személyesen nem ismeri, de facebookon és instagramon követi, és minden kihívóbb képét likeolja. Akadt már rá példa, hogy hallottam hogy a haverjának azt mondta, hogy "huu ismerem azt a csajt nagyon d*gnivaló"...

Én bevallom nem szép dolog, de a barátom előtt próbálom lejáratni a barátnőmet, pl. hogy már mennyi pasival lefeküdt, hányszor szokott berúgni. Meg hogy nem azok az esetei mint ő. De bárhogy próbálkozom nem tudok már mit tenni. Minden jól működik amúgy a kapcsolatban, de ez nagyon zavar.


Ha pl. a barátnőm háza előtt sétálunk direkt hangosan beszél, meg kukucskál befelé... olyanra is volt példa hogy kocsival mentünk, a barátnőm meg sétált az utcán, én meg mondtam hogy "Nézd ott van xy!" Neki meg felcsillant a szeme, hogy "Hol?" És utána direkt látványosan, kézifékezve fordult be a kanyarnál. Utána meg megkérdezte tőlem hogy "szerinted látta?"... nocomment.


Szóval sok olyan dolgot tesz amiből le lehet szűrni hogy bejön neki. És hiába próbálom lebeszélni róla, tényleg egy szemét l.otyóként állítom már be, és még a barátom is mondja hogy hú ez gáz, de bármi van, eltelik 1 óra, a barátnőm posztol valami miniruhás képet, és a barátom már rögtön likeolja. Én meg kb felrobbanok.


Már szóvá tettem többször is neki, de csak kiröhög, meg ő van felháborodva hogy féltékeny vagyok. A barátnőmmel meg felesleges beszélnem mert tényleg nem bukik az olyan fiúkra mint az én barátom. Meg most jelenleg van is pasija.


Most ezt nekem le kell nyelnem? Már 2 éve megy ez... Vagy mivel tudnám elérni, hogy ne csorgassa már a nyálát utána? :S ti mit csinálnátok?


2017. dec. 26. 23:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy még vele? Nyilvánvalóan nem szeret téged
2017. dec. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
97%

Én otthagynám. Szerintem csak azért van veled, hogy közel legyen a barátnődhöz.


De te is undorító vagy, hogy lejáratod.

2017. dec. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
A pasidat kellene lecserélni.
2017. dec. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

A szerelmes férfinek a párja az első. Beszéld meg vele, ha ez így marad vége.

Többet érdemelsz. Olyat akinek te leszel a legjobb, legszebb.

2017. dec. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Azért mert amúgy minden okés. Egyedül ez a dolog zavar. Ha nem kerül szóba a barátnőm minden tökéletes... dehát sajnos néha szóba szokott kerülni.


Ja és azt elfelejtettem mondani hogy rettegek attól hogy személyesen találkozzanak. Mert szerintem akkor el is veszíteném... vagy tényleg csak megd...ni szeretné?.. nem értem komolyan a férfiakat.

2017. dec. 26. 23:40
 6/30 anonim ***** válasza:
94%
5.: nincs minden rendben. Csak folyamatosan próbálsz hazudni magadnak.
2017. dec. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen így,de amint alkalma adódik rá,meghúzza a barátnödet!
2017. dec. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha elhagy miatta, akkor te csak jól jártál. Mert miért kéne ilyen ember aki nem is akar veled lenni?
2017. dec. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
92%
Ebben a kérdésben nagyon maximum a korotok nem tini, a viselkedésetek viszont abszolút.
2017. dec. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted tök jól működik egy olyan kapcsolat, ahol nem mered bemutatni a barátnődet és a párodat egymásnak ? Mindne rendben van ? Nem, kérdező... Egy férfi, aki szerelmes, nem csinál ilyeneket.

De te nem is férfival vagy együtt, hanem egy kisfiúval. "Szerinted látta ?"

Legyen annyi önbecsülésed, hogy dobbantasz és szépen keresel egy olyat, akinek te vagy a legszebb. Hidd el, lesz ilyen.

2017. dec. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!