Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult már veled, hogy te...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veled, hogy te és a legjobb barátod, vagy barátnőd ugyanabba az illetőbe lettetek szerelmesek, és versengtetek érte?

Figyelt kérdés
Hogy történt, miért, és mi lett a vége a kiszemelt személlyel, és a barátságotokból?

2017. dec. 26. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt, mar nem a baratnom.
2017. dec. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom, és köszönöm!
2017. dec. 27. 04:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges összeveszni. Úgyis a másik dönt, hogy kivel jön össze kettőtök közül. Akiért versengeni kell, annak egyikőtök se kell igazán.
2017. dec. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de nekünk barátnőmmel tök más pasik tetszenek. Külsőre és belsőre is. Továbbá, ha véletlenül egyazon pasi tetszene meg, én átengedném neki minden izé nélkül, ha csak ezen múlik.


Én simán tudnám kezelni ezt, van elég hal a vízben, viszont még egy ilyen jó barátnőm sose lesz. De mondom, még soha nem volt olyan, hogy egymás pasijai, akár csak egy kicsit is tetszettek volna.

2017. dec. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen. Gyerekszerelem volt. Semmi komoly. A "barátnőm" egy igazi kis ribi volt, mindenkinek kellette magát már tizenévesen is. Megcsalta, otthagyta a srácot. Összejöttünk. Megtudta és addig járt a srác nyakára, míg meguntam és szakítottam vele. - Miután a kisasszony az arcomba vágta tiszta jóindulatból, hogy vele cseverészik a srác, mert őt szereti. Persze miután elhagytam, el is hajtotta a srácot megint. Csak nem tudta elviselni, hogy nem ő volt a középpontban. Ennyi. Aztán sok-sok hónap után kibékültünk, miután lett egy barátom és a (ma már) férjem rájött, hogy szeret. :D Nem hiányzik a csaj, egy igazi mindenkinek benyalós, kétszínű, hülye p...csa, mint a többi testvére és az anyja. Most a hitelt nyögik a férjével és valami alacsony beosztásban dolgozik. Nem vitte sokra a First Lady. :D Mindenki azt kapja vissza az élettől, amit érdemel...
2017. dec. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, szerencsére tök más az ízlésünk férfiak terén a barátnőimmel.

Én nem is szívesen lennék ilyen helyzetben, mert azt látom, hogy az embereknek a többsége nagyon fekete-fehérben látja az ilyen helyzeteket és a saját frusztrációit akarja "a barátság íratlan alapszabályaiként" lefektetni. Én mindig úgy voltam vele, hogyha ilyen eset van, akkor válasszon a pasas (már ha kettőnk közül akar), és jöjjön össze vele az, akit választott, mert abban az esetben a 3 emberből legalább 2 ember boldog. És igen, akkor is tartanám ezt, ha én vagyok a szerencsétlen harmadik. De sokan meg úgy vannak, hogy "RENDES BARÁTOK AKKOR MINDKETTEN LEMONDANAK RÓLA!!!!! MEG SIMÁN ÁTENGEDIK A MÁSIKNAK!!!!!" (főleg, ha a beszélő az aktuális másik :D), amit én hótt hülyeségnek tartok. Persze ezt arra az esetre értem, amikor mindhárom fél szabad. Meglevő párkapcsolatba nem rondítanék bele akkor sem, ha úgy érzem, kölcsönösen tetszünk egymásnak a barátnőm párjával, nem lenne hozzá gyomrom.

2017. dec. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, ugyanaz a srác tetszett mindkettőnknek, de csak ő beszélt róla, én neki sose, így nem is tudhatta hogy én is érzelmeket tápláltam a srác iránt. Aztán akkoriban betoppant az életembe egy másik srác aki teljesen megbolondított, így hamar tárgytalanná vált számomra a dolog :)
2017. dec. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#3 Így gondolom én is. És nagyon helyes.

#4 Szép tőled, így tennék =)

#5 Igazad van, bár nem másztam ilyen helyzetbe, korábban szar ember voltam, és nem oly rég sorra bass szét az élet ahol csak tud. (megérdemlem)

#6 Tiszteletem, mint a többieknek =)

#7 Mi lett az előző fazon sorsa? Hogyan lett vége?

2017. dec. 29. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!