Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A három bátyám miatt azthiszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A három bátyám miatt azthiszik, hogy van már pasim?

Figyelt kérdés

Van 3 bátyám akikkel nagyon jó kapcsolatot ápolok. Ők nem csak a testvéreim,de a barátaim is. Ha nyilvános helyen mutatkozok,mert valahova esetleg megyek az egyik tesómmal akkor biztos,hogy azt hiszik ő a párom. Az egyik tesómmal egy helyen dolgozom. Én 7 hónapja vagyok ott. De eleinte azt hitték,hogy a tesóm a párom. Az mondjuk fel sem tűnt nekik,hogy ugyan az a vezetéknév és még a hajunk,szemünk színe is stimmel. Együtt megyünk dolgozni és jövünk haza. A meló helyen nyilván nem tudunk sokat kommunikálni,mégis azthitték,hogy a tesóm a párom. Nem tudták,hogy van(nak) testvérem(reim). Aztán elkezdtem neten ismerkedni később. Facebookon van pár képem és valamelyiken a bátyáimmal. Azok a férfiak akikkel beszéltem mind megkérdezték,hogy "ő ki?" "ő nem a pasim?" Azt miért nem lehet észre venni,hogy oda van írva pl a képhez hogy testvéremmel, vagy ugyan az a vezetéknév és még két másik srácnak is. Akiknek szintén barna a hajúk,kék a szemük. Végül

most pár hónapja "kapcsolatban" vagyok,de arra lett felhívva a figyelmem,hogy kevesebb időt legyek a tesóimmal és ha csak nagyon "muszáj" akkor legyen ölelés vagy bármiféle kontakt a közvetlenség meg ne legyen túl laza (amilyen a tesók között) mert félrért majd más. Hogy lehet ő a pasim..Nem értem. Soha semmit nem csináltunk. Csak beszélgetünk nyilvános helyen is. Mindenki közvetlen, és laza,de a testvéreim. Most hogy kezeljem őket? Velük nőttem fel. Mit csináljak? Ha mindenki azt gondolja,hogy foglalt vagyok. Van egy kollégám aki később kezdett el velem beszélgetni. Miután közöltem pár emberrel,hogy a tesóm és nem a párom...Ez a férfi elhívott egy randira. De előtte nem mert, azthitte viszonyom van a "sráccal". A tesómmal. Nekem ez nagyon magas. Nektek mi a véleményetek? Mit lehet tenni ilyenkor?


2017. dec. 27. 00:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Bezzeg a bátyáimnak fordítva nem volt ilyen gondjuk. Ők tudják mi a helyzet velem. Volt amikor nevtségesnek tartották és nem érdekelt senkit ez. Na de most már kicsit kezd idegesítő lenni. Nem a testvéreimet akarom hibáztatni..
2017. dec. 27. 00:38
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Haha :D egy csaj akivel evekotaszemezek is szerintem az hitte a noveremre borzalmas
2017. dec. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Ők a tesóid, senkinek nem tartozol magyarázattal. Viselkedj ugyan úgy velük, mint azelőtt. Hidd el, jönni fog majd egy olyan, aki nem fog úgy reagálni, mint az eddigiek :)
2017. dec. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%

Úgy fest. Azt meg el ne várd már, hogy majd más haj és szemszín elemzést végez. "Együtt megyünk dolgozni és jövünk haza." hát mégis mit higgyenek?

Ha a képen ott van h "bátyámmal" meg vezeték nevek az úgy ok. De ezt a haj, szemszín alapján felismerősdit felejtsd el. Férfiak nem figyelnek ennyire erre.

2017. dec. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Egyforma a hajszinünk a feleségemmel mégsem vagyunk testvérek...
2017. dec. 27. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Nekünk a párommal mégcsak nem is egyforma és mégis nézzék már testvérnek. Az emberek néha iszonyú sötétek, ez van.

Minek foglalkozol ezzel ennyit? Elmondod, hogy ők a testvéreid és ennyi. Részedről lezártnal tekinted a vitát.

2017. dec. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell ezt túllihegni... szerintem túl sokat foglalkozol ezzel. Randizz, ha van ilyenfajta kérdés, akkor tisztázd le az elején.
2017. dec. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Túlliheged a dolgot. Úgy viselkedj ahogy neked jól esik.
2017. dec. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
19%
Az egyforma vezetéknévből miért kellene tudniuk, hogy a tesód? Nekem épp a férjemmel azonos a vezetéknevem, nem a tesómmal. A férjemmel megyek-jövök és mindkettőnk haja barna, míg a tesómé inkább szőkés.
2017. dec. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!