Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyott a párom. Nem szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a párom. Nem szeret már miattuk?!

Figyelt kérdés

A párommra rá akaszkodott 2 nő.

A párom édesanyja egy oktató,és általuk ismerték meg a barátom.

A barátom elmondása szerint nem érdekli őt egyik sem,de nekem tele van a hócipőm azzal hogy a nap 24 órájában ők írogatnak neki,de úgy hogy a telefont is dugdossa.

Azt mondta hogy nincs a homlokára írva hogy van barátnője. Azt mondtam neki rá hogy erre lehet enyhe célzásokat tenni hogy vegyék vissza az agyarakat.

Ezen pedig megharagudott. A két lány bejelölte mostanra az interneten is, mondtam neki ne fogadja el mert soha nem szállnak le róla. Ő pedig elkezdett miatta velem ordítani,hogy engem mennyi önös érdek vezérel,mekkora marha vagyok, meg hogy gyógyszert kellene szednem, beteg vagyok. Összevesztünk rajta és elhagyott.

Szerintetek rosszban sántikál a barátom?

20/L a fiú 23


2017. dec. 27. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen. Imponál neki a két nő. Régóta vagytok együtt?

Ha valóban inkább őket választja, ne sajnáld.

De reméljük nem erről van szó.

2017. dec. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%

Nem, most megvigasztalja magát velük, ők pedig egyből ugranak, hogy épp most szakított és "jaj szegény fiú". Nem tudom milyen a barátod pontosan, de a leírásból egyértelműen kijön, hogy eddig csak azért kúrogatott mert épp nem volt más.

Te választottál kirakatpasit magadnak, ez ezzel jár.

2017. dec. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Ha elhagyott, akkor már nem a párod...


Tudod, normális ember ha együtt van valakivel és szereti ha megkörnyékezik nők, akkor lepattintja őket egyértelműen.

Egyértelműen tetszett a srácnak a csajok közeledése, és még tele akarta beszélni a fejed hogy te vagy a hülye (legjobb védekezés a támadás).

Hát ilyen "pár" nekem tuti nem kéne. Hagyd futni a francba és máskor normálisabbal kezdj.

2017. dec. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Elhagyott, nem a barátod már
2017. dec. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerinted egyáltalán voltak érzései(a farkát most ne nézzük) feléd valaha is?Nem úgy tűnik, ha fontosabbnak tartja az idegen nők rajongását nálad.
2017. dec. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Éretlen, és még többet jelentenek neki ezek a kis szórakozások, mint egy kapcsolat, és ordít, ha konfliktus van, ahelyett, hogy megbeszélné nyugodtan. Ne sajnáld, hogy elhagyott, idővel több sérülést is szereztél volna általa.
2017. dec. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha 2nő miatt hagyott el akkor nem is szeretett .
2017. dec. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sztem csak azért mondta rád ezeket a jelzőket hogy legyen oka elhagyni sőt lehet hogy a 2csaj csak kapóra jött neki épp mivel tervezte hogy szakitani fog veled.
2017. dec. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Ő pedig elkezdett miatta velem ordítani,hogy engem mennyi önös érdek vezérel,mekkora marha vagyok, meg hogy gyógyszert kellene szednem, beteg vagyok."


Úgy látszik mostanában ez a divat, hogy a pasik ezt mondják a nőiknek. Itt is olvastam már és nálunk is ez van. Csak olyan ember mond ilyet, akinek a füle mögött vaj van.

Jobb lesz neked enélkül a fäsz nélkül, hidd el!

2017. dec. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenki válaszát köszönöm. Valószinű az eset után keresni fog,de megpróbáltam minden elérhetőséget vele megszakítani. Jobb lesz külön.
2017. dec. 28. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!