Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem bír normálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem bír normálisan viselkedni a párom meg felhúzza magát?

Figyelt kérdés
Nem tudom leszoktatni arról az egyik barátomat,hogy NE szólítson "kicsimnek" és "bolyhoskának". A rendes nevemen ritkán szólít. Ezt a két becenevet rám aggatta pár évvel ezelőtt és azóta így szólít csak. Sokáig nem találkoztam vele,csak fél évente,de telefonon néha azért beszéltünk. A párommal kerek 1 éve vagyok együtt. És most sikerült bemutatnom őket egymásnak,mert eddig a távolság miatt csak azért,hogy ők ketten megismerjék egymást..nem jött el. De most itthon van pár hetet a szüleinél. Utána megy vissza Bécsbe. Szóval találkoztak és akkor hallhatta a párom,hogy a barátom nem a nevemen szólít. Elhiszem,hogy picit zavaró lehetett. Pedig a barátomat külön kértem telefonon,hogy legalább most hanyagolja a "neveimet". Amikor a párom rá förmedt,hogy a nevemen szólítson azzal csak azt érte el,hogy cukkolni kezdett a barátunk mindkettőnket. Nem gyerekes módon. Inkább alattomos módon,nem feltűnően,de hergelni próbálta a páromat. Vacsorázni voltunk amúgy. Egy étteremben és később jött a páromnak két barátja is meg nekem a nővérem. Így "nagyobb" közönség előtt kezdődött el a szócsatázás. Ami odáig fajult a párom és a barátom közt,hogy nekem kellett leállítanom őket. Utána mindenki befogta. De itthon azért,ment a veszekedés az nap este. Még karácsony előtti napokban történt ez. Azóta már azthittem jegeltük a témát,de tegnap amikor felhívott a barátom telefonon..és a párom tudta kivel beszélek. Utána megjegyezte,hogy mennyire nem szimpatizál a barátommal, egy öntelt beképzelt tahó, nagyképű, stb. Ami nem igaz, csak nem ismerik egymást. Azthittem normálisan tudnak majd beszélgetni. Miért rajtam csattan az ostor? Hol rontottam el? Egyáltalán az elkövetkezendő időkben ha esetleg találkoznánk még 3-ban vagy nagyobb társaságban akkor mi lesz? Mit csináljak majd?
2017. dec. 31. 15:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyen ember nem a barátod. Megkérted, direkt nem hallgatott rád, sőt öntötte az olajat a tűzre. Nem hiszem, hogy ilyen embert barátnak lehetne nevezni. Javaslom a kapcsolat megszakítását.
2017. dec. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Döntsd el, melyik pasi kell. Amelyik nem kell, azzal szakíts meg minden kapcsolatot. Én is voltam hasonló helyzetben. Egy nagy kínlódás volt, amíg a "barát" képben volt.
2017. dec. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
"Utána megjegyezte,hogy mennyire nem szimpatizál a barátommal, egy öntelt beképzelt tahó, nagyképű, stb. Ami nem igaz," - de tokeletesen igaz, es meg a te fejedre is raszarik konkretan, csak te nem veszed eszre.
2017. dec. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%

Az tény, hogy a párod nem tudja kezelni ezt a helyzetet és a barátod ezt leveszi.

A barátod ismer téged x éve, téged ez nem zavart, igazából én is cukkolnám a párodat ha ilyen dolgokon akadna fent és nekem jönne, hogy miért szólítok úgy évekkel ezelőtt megismert embert, ahogy.

2017. dec. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Barátod beléd van zúgva de nyuszi volt korábban bevallani és ez a pótcselekvése. A párod is gáz: megdugott 66-szor és már úgy kezel mint egy antik vázát amihez más még csak közel sem mehet rajta kívül
2017. dec. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
Teljesen jogos volt a párod részéről. Már csak az a kérdés, hogy megjátszod vagy tényleg ennyire hülye vagy? Nyilván költői kérdés és te is látod mi folyik ott, csak élvezed a helyzetet... Egyértelműen azért megy provokáció a "barátod" részéről, mert megpörgetne a kis péniszén.
2017. dec. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Jézusom. Meleg a barátom. De a kérdés szempontjából lényegtelen.Nem hetero! Ha egy hetero férfi lenne a barátom...és becézgetne..az zavarna. De így nem zavar. Ennek ellenére kértem,hogy ne szólítson máshogy csak a nevemen,mert azért zavarhatja a páromat.
2017. dec. 31. 17:03
 8/16 A kérdező kommentje:
Mielőtt valaki kérdezné. Igen. Persze hogy tudja a párom,hogy meleg. Elmondtam neki.
2017. dec. 31. 17:04
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Akkor legközelebb ne felejtsd le az érdemi információk felét. Ekkor lehet nem akar tőled semmit ( tuti meleg?!), de ettől még provokátor patkány. Milyen "barát" az, aki hetekre való feszkót csinál a kapcsolatodban, "miért ne" alapon?
2017. dec. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
és a barátod ? Ő legalább heteró?
2017. dec. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!