Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért utal pénzt az exének?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utal pénzt az exének?

Figyelt kérdés

Volt egy komoly párkapcsolatom, amiben közel egy éves szünetet tartottunk és pár hónapja újra összejöttünk. Abban az egy évben mindkettőnknek volt más viszont nemrég kiderült, hogy a párom havi rendszerességgel utal egy bizonyos összeget az exének. Mikor kérdőre vontam azt mondta lelkiismeret furdalása van miatta mert a csaj még csak 19 éves és olyan rosszul érintette hogy szakított vele hogy ott hagyta az ígéretes gyakornoki állását... Szerintem nagy hülyeség és nem értem ezt az egészet. Biztos vagyok benne hogy nincs köztük semmi, de ez nagyon nem helyes.

26/N



2017. dec. 31. 17:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyerektartás.
2017. dec. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
13%
Furcsa, de neked semmi közöd hozzá.
2017. dec. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem tök mindegy, hogy éppen pénzt utal vagy bármi, a lényeg, hogyha az exével bármilyen jellegű kapcsolatot tartana a párom, azt nem viselném el. Még kötődik hozzá, csak akkor felmerül a kérdés, hogy mi lesz velem, ill. velünk?
2017. dec. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%

"komoly kapcsolat" "egy éves szünetet tartottunk"

Mesélj még :D

2017. dec. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Nem lehet tényleg gyerektartás? Ismered a csajt?
2017. dec. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14%

Amúgy neked ehhez mi közöd? Az ő pénze. Nem a tiéd! "Ne túrkálj a tárcájában". És ne mondd meg neki,hogy mi helyes és mi nem. Ebbe nincs beleszólásod!!! Nem a kutyád! Nem a rabszolgád! Nem egy tárgy! A párod (elvileg) elfogadod hogy ez van..vagy fogd a sátor fádat és csá!


Undorító komolyan! Ma már minden ember kb pórázon tartaná a párját. "Nincs köztük semmi" "de ez nagyon nem helyes". Aha..ez a gond!


Elmondod a véleményedet. De nem kell befolyásolni és irányítgatni.


Ez puszta féltékenység a részedről.


L

2017. dec. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

#6: remélem a te életed szerelme is pénzelni fogja az exét, méghozzá úgy, hogy rád ne költsön egy fillért se ;)


Jól látod, nagy hülyeség, ráadásul egy barom is.

2017. dec. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%

Engem ne pénzeljen senki! Van barátom. De nem kértem tőle egy árva fityinget sem! Soha!!! Nem ezért vagyok vele!!.


És én elfogadnám,ha az exének utalna át pénzt. Nem tapsolnék örömömben,mert sajnálnám,hogy a fizetését másnak "adományozza"de nem szólnék bele. Az ő pénze! Nem az enyém! Nem a miénk!

2017. dec. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Minden ilyesmit kikért magának (gyerektartás, összejárnak még). Azt mondja neki belefér, csaj meg nincs túl jó anyagi helyzetben. Csak nem értem miért magát okolja amiért otthagyta a csaj a munkát. Ha kell a pénz akkor dolgozok legfeljebb megpróbálok szabit kérni, betegszabira megyek.. Ezért nem tiszta. Nekem nem elég a ködösítés, hogy engem szeretett és nem gondolta komolyan a másikkal ezért nem is bánt vele olyan jól, úgy érzi tönkretette az életét..

Ezek szerint nyugdíjig pénzeli? Kivagyok.


6. válaszra meg az első gondolatom az volt hogy hasonlóképp vélekedhet a kedves ex is...

2017. dec. 31. 18:35
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Nekem ez nem férne bele egy komoly kapcsolatba. Választhatna, hogy ki fontosabb.
2017. dec. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!