Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illene minden alkalommal megkínálnom a barátomat?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt, mindketten egyetemisták, közös albérletben élünk. Nem mondanám a szó szoros értelmében együttélésnek, rajtunk kívül még két egyetemista lakik a lakásban, mindenki hazamegy hétvégére, és külön kasszán is vagyunk. Ma rákérdezett a nagymamám, hogy mikor visszamegyek az albiba, és viszem a következő hétre az anyukám által elkészített ebédemet lefagyasztva, szoktam-e adni belőle a barátomnak. Azt feleltem, hogy két évig én etettem, de most eljött az a pont, mikor besokalltam. Leginkább azért, mert ő soha meg nem hívna cserébe egy menüre, vagy venne számomra valami apróságot vagy köszönné meg egyáltalán, amiért etetem. Erre teljesen kiakadt mamám, hogy ez micsoda dolog a részemről, elnézem, ahogy éhezik? Mondom nem éhezik, egyébként is van egy anyukája, aki ráér főzni, miért én szállítsam neki is az ebédet? Erre leteremtett és jól összevesztünk így az év utolsó napján, ami nagyon rosszul esett, mert egyébként tényleg a kezdetben lelkiismeret furdalásom volt, hogy nem kínálom már meg belőle. Bunkó vagyok, és tényleg az lenne a szép tőlem, ha ezentúl is adnék neki? Azt még megjegyezném, hogy anyagilag sokkal jobban áll mint én, szóval van pénze menüre, szimplán csak lusta minden nap beszerezni egy adagot. Számomra meg nem spórolás ez az egész így, ennyi erővel mehetnék menüt enni én is, ugyanannyiba kerülne.
2017. dec. 31. 17:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

A nagymamádat úgyse fogod meggyőzni, az idősebb nőknek természetes, hogy főznek egy férfira és cserébe még hálát se kapnak. Nem egy példát tudok, ahol a nő munka után még otthon is robotol, mert a férfi semmit nem csinál.

Inkább hagyd rá a dolgot, vagy mondd azt, hogy megkínálod a srácot, mert különben csak veszekedni fogtok. Ő már úgyse változtatja meg a véleményét.

Azt meg nagyon jól teszed, hogy nem adsz neki a kajából, főleg, hogy éveken keresztül egy k..va "köszi" nem hagyta el a száját és semmit se adott neked cserébe. Mondjuk én nem is terveznék hosszú távra egy ilyen bunkóval.

2017. dec. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem igen... de ha négy éves párkapcsolatban itt tartotok, akkor ez halott ügy, nem párkapcsolat.
2017. dec. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is az jutott eszembe, egy négy éves párkapcsolatban ezt még nem tisztáztátok a pároddal? Nem a nagyival kellene veszekedni, hanem őszintén megbeszélni a kedveseddel hogy mondjuk főzzetek közösen...
2017. dec. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
19%
Ajaj, nagy a baj. Most jól értettem, ti jártok 4 éve? És sajnálod tőle azt a pár falatot? Miféle kapcsolatban vagytok ti? Asszem hosszabb távon nem fog működni a kapcsolat. Remélem esküvőt, gyereket, közös lakást nem terveztek, mert bele fogtok bukni. A folyamatos anyagi viták ugye...
2017. dec. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%

"Leginkább azért, mert ő soha meg nem hívna cserébe egy menüre, vagy venne számomra valami apróságot vagy köszönné meg egyáltalán, amiért etetem. "

Nagy Mamádat csak az zavarja h szegény ne éhezzen,az nem h nem tisztel téged a pasi,h meg se koszoni h kétévig ettet meg se hiv,stb. kb lakotárs vagy nem barátno. Itt nem a kaján van szerintem a hangsuly.

2017. dec. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Etetted*
2017. dec. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%

szerintem jól teszed, nem a te dolgod etetni


a mamát meg fel kell világosítan, hogy hülyeségeket beszél

2017. dec. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem kell adnod neki, de gondold végig, hogy jó lesz-e ez neked. Simán felzabálja a kajádat és bele sem gondol, hogy nincs pénzed csak úgy vegyél mást magadnak. Nem túl előremutatóegy tényleges együttélés esetére...
2017. dec. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%

Fú de nagyon pofára fogsz te esni. Csávód egy kib_szott zseni. Ott van mellette egy karnyújtásnyira az ingyen nuni, aki ráadásul meg is papiztatja, csak csettintenie kell. Remélem takarítasz is helyette, az lenne a leggyönyörűbb.

Ne legyél buta pitsa, ne hagy kihasználni magadat.

2017. dec. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
58%

Nem akarok genyó lenni, meg általában kiállok az "áldozatok" mellett, de négy évig nem szóltál ezért?

Ez nem megint valami kitalált kérdés, hogy szidja a férfiakat?

2017. dec. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!