Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne veszekedje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne veszekedjen velem annyit a barátnőm? 22F és 21L

Figyelt kérdés
Sajnos már nem csak vizsga időszakban jön elő ez a probléma. Amikor csak szimplán rossz kedve van vagy esetleg játszok a haverjaimmal tehát nem rá figyelek akkor kitör a káosz. Én nagyon szeretem és mindig mindent megteszek amit kér. Régen az ölelés orvosolt mindent, de már az sem segít. Nagyon sokat esik nekem és néha kezd egy kicsit sok lenni. A múltkor elkezdett sírni, hogy már nem bírja az egyetemet. Esetleg a sex segíthet rajta? Mert már elég rég volt és énis kezdek kanosodni.
2017. dec. 31. 23:10
 1/6 anonim válasza:
36%
Valószínű sok stressz felgyűlhetett benne. Ülj le vele higgadtan beszélni, az sok problémát megoldhat két ember között.
2017. dec. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Az ölelés és a szex semmit sem segít. Miért lenne könnyebb bárkinek is ez miatt az élete? Beszélj erről vele. Kérd meg,hogy kultúráltan oldjátok meg a dolgaitokat. Emberségesen is pehet kommunikálni.
2017. dec. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
#2es mind az ölelés, mind a szex endorfint, boldogsághormont termel. Ez a hormon bizony segít átlendülni a nehéz helyzeteken. Kérdező, ezzel együtt a szex önmagában nem megoldás. A barátnődnek abba kellene hagynia a hisztit. Ne legyél többé a bokszzsákja. Ha elkezd veszekedni, állítsd le, zárd le a beszélgetést, lépj ki a helyzetből. Az egyetem tényleg nem sétagalopp, de nyafogás helyett dolgozni (tanulni) kell. Akkor időre meglesznek a beadandók, előbb-utóbb sikerülnek majd a zh-k meg a vizsgák. Ha meg nem sikerül valami elsőre, neki kell állni még egyszer. Biztasd a barátnődet, hogy okos és meg tudja csinálni, de ne tűrd a durvaságot.
2018. jan. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Először is B.U.É.K. mindenkinek.

Másodszor köszönöm a gyors válaszokat. Most hogy új év van tiszta lappal indulunk. Mivel nem vagyok otthon és csak hétvégén érkezem haza így akkor tudunk beszélni a viselkedéséről. Nagyon bízok benne, hogy megfogja érteni, hogy ez nem játék amit csinál. Még egy fél év meg a jövő év azt vége ennek az egyetemi káosznak csak addig bírjuk ki.

Szépen megbeszélek vele mindent. Viszont ha később se hagy fel vele akkor lehet, hogy szakítás lesz a vége amit rettentően nem akarok, mert se ő se én nem bírnám ki. Nagyon szeretem a barátnőmet (4 éve vagyunk együtt) és nem akarom elveszíteni.

Vmi praktikát tudtok mondani, hogy hogyan kezdjem el a beszélgetést?

2018. jan. 1. 02:29
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne reménykedj, nem lesz jobb a helyzet az egyetem után sem. Akkor jön majd a pályakezdés. Elhelyezkedés, első munkahely, idióta főnök, rosszindulatú kollégák, kirúgják a próbaidő végén, újra álláskeresés. Még durvább a stressz, ugyanis ott már nem babra megy a játék, hanem a megélhetés a tét. A barátnődnek meg kell tanulnia kezelni a stresszt. Nem kell ide semmi praktika. "Drágám, nagyon szeretlek, de kibírhatatlanul viselkedsz. Kérlek ne veszekedj velem többet. Ne rám zúdítsd az iskolai feszültséget. Kérlek találjuk ki, hogyan tudod oldani a stresszt." És ennyi elég is a locsogásból. Először is, vegyen be a barátnőd egy jó nagy adag leszarom-kapszulát. Ha már a suli miatt így kicsinálja magát, később meg fog őrülni. Készítsen magának időbeosztást, amiben szerepel aktív pihenés. Amikor félreteszi az iskolát, és sportol, kézműveskedik, vagy egyéb, örömet okozó dolgot csinál. A tanulnivalót is ossza be szépen. Legyen idő, amikor a vizsgákra készül, legyen idő, amikor a szakdolgozattal foglalkozik, stb. De ezeket mind neki kell megcsinálni. Te csak ott vagy mellette és támogatod.
2018. jan. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Diavolino44 ***** válasza:

Az a baj, hogy mindent megteszel amit ker. Igy azt latja, hogy hasznalhat teged mosogatorongynak.

Vagy megszokod, vagy kiadod az utjat.

Persze, nagyon szep, ez az uljunk le s beszeljuk meg. Dea vilagtortenelem soran nem sok eset volt, hogy a lany vagy a fiu belatja, hogy tevedett rosszul bant a masikkal, s megvaltozott volna. Max tettette a szepet 3-4 napig.

2018. jan. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!