Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mi zajlik le annak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi zajlik le annak az embernek a fejében, aki arra féltékeny, hogy a párja/házastársa nélküle is jól érzi magát?

Figyelt kérdés

2018. jan. 1. 09:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Kisebbségi komplexusa van és fél, ha nincs vele, akkor megcsalják. Nincs bizalma. 35N
2018. jan. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De ha a másiknak még csak lehetősége sincsen arra, hogy megcsalja a párját? Mert ha hetero pl, akkor csak azonos neműekkel barátkozik vagy meleg ellenkező neműekkel vagy rokonokkal.
2018. jan. 1. 10:11
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Hidd el, ha valaki meg akarja csalni a párját, akkor kerít rá lehetőséget. Én se hittem volna, hogy a leendő volt férjem összejön a műtét utáni rehabos ápolónőjével. De megoldották. Sőt a rokonok falaztak nekik. Szóval bizalom kérdése. Próbáljátok megbeszélni, hogy nem akarod megcsalni, csak kell egy kis "szabadság". 35N
2018. jan. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem vádol azzal, hogy megcsalom, hanem az a baja, hogy jól érzem magamat nélküle.
2018. jan. 1. 10:22
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy nem mondja ki, de hidd el, hogy ez jár a fejében. Én is ilyen voltam sajnos.
2018. jan. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
nem feltétlenül gondol megcsalásra, csak sértőnek érzi, hogy nélküle is van élet. Neki meg valszag nincs, ha egyedül van. Sérült alak
2018. jan. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Neki vannak barátai akikkel együtt lóghat?
2018. jan. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nincsenek
2018. jan. 1. 14:40
 9/17 A kérdező kommentje:
Illetve néha elmegy ide-oda egy-két régi barátjával, de nincs állandó baráti köre. Akkor még bátorít is, hogy menjek el én is, de ha egyedül van, megsértődik, ha nekem dolgom vagy programom van.
2018. jan. 1. 14:42
 10/17 anonim ***** válasza:
62%
Akkor zavarja, h neki nincs kivel lógni. Csak te vagy neki.
2018. jan. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!