Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szilveszter napján kidobott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilveszter napján kidobott a párom! 6 hónapja vagyunk együtt,2 hete összeköltöztünk. Azt állítja szeret, én úgy gondolom hogy nem szeretett igazán. Jól gondolom?

Figyelt kérdés

Szilveszter éjszakáján összepakolt és elment. Azt mondta velem akarja tölteni a szilvesztert itthon, és hogy hazamegy a szüleihez koccint. Később mikor szüleinél volt, írta hogy lehet hogy később jön haza, mert meg akarja várni a többieket is, de legkésőbb 11-kor indul. Hazaért éjfél előtt 10 percre, ledobta a cuccát, és befeküdt az ágyba, és nyomkodta a telefont. Én köpni nyelni nem tudtam, csak nyeltem nagyokat. Óvatosan próbáltam neki elmondani, hogy ez most nekem nagyon rosszul esett, és elbizonytalanodtam a kapcsolatunkban. Ő fölpattant az ágyból és pakolni kezdett, kértem hogy beszéljük meg, de ő szó nélkül pakolt. Én mondtam neki hogy szeretem, de ezt így nem tudom csinálni, erre elkezdett sírni én átöleltem és könyörögtem hogy beszéljük meg. Erre ő fölpattant és pakolt tovább, majd azt mondta hogy kidobtam őt szilveszter napján. Engem annyira összetört lelkileg, mert reggel még azt mondta szeret. Az én új évem így kezdődik. Szerintem nem szeretett igazán. Jól gondolom?

Én 32 éves vagyok, ő 23 éves. Szüleivel nem volt jó a viszonyom. Sosem fogadtak el engem, 6 hónapja vagyunk együtt, de közben jó néhányszor szakítottunk, én 2-szer, ő 4-szer. Tudom soknak hangzik, de sokan terjesztettek rólunk hazugságokat. A volt barátja is be akart kavarni nálunk, és az anyukája is hazugságokat terjesztett rólam. Szilveszter előtti nap kiderült hogy hazudott nekem, mert mielőtt összejöttünk, azt mondta 5 hónapja egyedülálló, de véletlen elszólta magát, hogy valójában egy hónappal ezelőtt szakított az előző barátjával.


2018. jan. 1. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

"6 hónapja vagyunk együtt, de közben jó néhányszor szakítottunk, én 2-szer, ő 4-szer"


Nem kellene ezt erőltetni.

2018. jan. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Ez sirva rohogos sztori XDDDDDD

Mindketten megeritek a penzeteket.

2018. jan. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Te 32 vagy? Egy ovodas eretebb? Fel ev alatt 6x szakitottatok? Ez nem volt kapcsolat.
2018. jan. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kapcsolat eleve gazos volt, szoval tul sokat ne bankodj erte, plane ha teged 50 vagy nem tudom hany perc keses arra sarkall, hogy ilyeneket mondj, hogy "elbizonytalanodtal a kapcsolatban".
2018. jan. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt megírhattad volna inkább tegnap este. A Sas kabarénál tuti jobb.


Olvasd már vissza a saját írásod, és döntsd el, hogy mit kellene tenned.

2018. jan. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tehat ha jol ertem, ezen az even meg egyszer sem szakitottak? Ez akar jo jel is lehet hogy erdemes megprobalni ujra.
2018. jan. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
@7: már majd 16 óra eltelt az évből, az ő ritmusuk alapján már túl lehetnek egy szakításon... akár kettőn is :)
2018. jan. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy gázos a sok szakitás, es lehet sok embernek vicces, jot lehet nevetni más baján. Se veled se nélküled kapcsolat volt, sok hazugsággal tűzdelve. Nem kell ahhoz ovodásnak lenni, hogy valakit megvezessenek. Nem az 50 perc késés adott okot a bizonytalanságra. Hanem az egész szituácio. Ha én odaköltözök valakihez, nem kényszerből megyek hozzá haza, hanem azért mert szeretem és hiányzik. A kabarés hozzászoló meg menjen és nézzen kabarét, hátha ott ragad rá némi együttérzés. Én ragaszkodó tipus vagyok, es nem adom fel egyhamar ha valakivel kapcsolatba kezdek. Én az első szakitást komolyan gondoltam, de állitotta hogy szeret es kérte hogy adjak meg egy eselyt. A kovetkezo szakitas egy hazugság miatt volt amit a volt barátja terjesztett róla. Megbeszeles után kibékültünk. Utána ő 4-szer szakitott, de én már beleszerettem, nem tudtam beletörödni. Elmondta hogy rólam is hazugságokat terjesztettek, amit a saját anyukája közölt vele, de nagyom szeret, viszont korábban megcsalták es ez miatt kialakult benne egy félelem, menekülési mechanizmus. Elmondtam neki hogy hűséges tipus vagyok, nem kell aggodjon sosem csaltam meg egy páromat sem. De a családja nem akarta hogy együtt legyünk, ezért mindent megtettek hogy szétválasszanak, mire megkértem hogy ha szeret költözzöm hozzám, mert ezt igy nem lehet folytatni.Ideköltözött, es mondta hogy utálja a családját. De van egy kislánya es mivel mindkettem dolgozunk haza kell menjen hogy valaki vigyázzon rá, amig távol vagyunk. De éreztem hogy megváltozik amikor otthonrol jon. Probáltam beszélni vele hogy mondja el miert van ez, de háritott es állitotta hogy minden rendben van. Én éreztem rajta hogy hiányzik a családja neki, ezért mondtam ha ugy érzi legyen őszinte és mondja meg, mert nem akarom hogyugy legyen nálam, honvággyal.
2018. jan. 1. 23:19
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdező: nem az a baj, hogy volt egy se veled, se nélküled kapcsolatod.



A baj az, hogy még mindig ezen pörögsz, mikor már magad is tudod, hogy veszett fejsze nyele az egész

2018. jan. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én tudom hogy egy 23 éves anyukának nem könnyű az élet, es sajnos sokan kihasználták őt, megcsalták. Megértőbb akartam vele lenni, segiteni akartam neki lelkileg is, hogy tul tudja tenni magát a korábbi hűtlenségeken. Sajnos ugy érzem hogy ezt kihasználta, félreértést nem szeretnék, nem panaszkodni akarok, hanem kiváncsi vagyok más ember véleményére. Most szakitás után allitolag össze van törve, de nem tudom elhinni hogy ez igaz. Ő állitása szerint szeret, de hogyan szerethet valaki ugy, hogy szilveszter napján szakit.
2018. jan. 1. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!