Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez (pénz)?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy egy párkapcsolatban ameddig a közös dolgokra pl. kaja mindkét fél költ (ami normális dolog), addig ha a férfi szeretne egy olyan dolgot, ami csak neki jó, nem várja el, hogy a nő is fizessen érte, viszont ha a nő szeretne egy olyan dolgot, ami csak neki jó, akkor elvárja a férfitől, hogy felezzék meg rá a költségeket?

2018. jan. 1. 13:53
1 2
 1/12 Abnemnormalis válasza:
12%
Mert a legtöbb nő elvárja hogy a párja kényesztesse(vanmak kivételek) de ha azt csak ő alarja akkor meg kell neki mondanod hogy ha kell neki akkor megbeszi egyedül és ha ez nem tetszik neki akkor lehet hogy csal azért van veled hogy elkényesztesd
2018. jan. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Ez csak nálatok van így, úgyhogy erre egyedül a te csajod tudja a választ.
2018. jan. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
Azért eléggé nem mindegy, hogy KONKRÉTAN mikröl van szó a férfi és a nö esetében.
2018. jan. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
6%

Ajj hát vannak ilyenek.


Mert ugye ha egy nőnek kell valami szépészeti dolog akkor rávágja hogy neked akar megfelelni, vagy azért kell ilyen drága cipő hogy melletted jól mutasson.


Egy férfi meg általában nem kenegeti magát krémmel meg ilyenek. Ergó marad az hogy elmész inni, játszol, sportolsz. Első kettőt nem tudod megindokolni hogy miért adjon bele a harmadiknál meg ha komolyan veszed (mondjuk kondizol) akkor meg rávághatja hogy felesleges havi 60.000-ért kajálni.


Amúgy pedig társadalmi ok. Régebben egy nő nem dolgozott vagy jóval kevesebbet keresett és akkor elvárták. Manapság meg ezt szűrték ki a régi időkből hogy ez a lovagias, és az úri viselkedés (mint ahogy egy férfi fizeti a randit), de pl olyan dolgok hogy egy nőnek nem illik részegnek lenni, vagy dohányozni már kimentek a társadalomból.

2018. jan. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"Mert ugye ha egy nőnek kell valami szépészeti

dolog akkor rávágja hogy neked akar megfelelni,

vagy azért kell ilyen drága cipő hogy melletted

jól mutasson."


Ezen mindig jót szoktam mosolyogni :) Szerintem a legtöbb férfi nevében beszélhetek amikor azt mondom, hogy mi csak minél többet akarjuk ruha nélkül látni a párunkat.

2018. jan. 1. 14:20
 6/12 omba ***** válasza:
84%
Én se találkoztam még ilyen jelenséggel - valszeg másként választottunk párt. (62 F)
2018. jan. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Én megveszem magamnak, amit szeretnék. Emellett ha vágyik valamire az emberem, akkor szívesen költök rá. Ez kölcsönös.
2018. jan. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Írd már le, hogy konkrétan miről van szó!

Ugyanis nem mindegy.

Az egyik exem azért lett ex, mert ugyanezt a hisztit leverte, ha a fogamzásgátlót kellett kiváltani, vagy tisztítószert vettem. Elvégre én használom...

Szóval?

2018. jan. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az, hogy ilyen hülye volt az exed, az egy dolog...
2018. jan. 1. 16:06
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

Kérdezö: MIT akartál TE venni és MIT a NÖ?


Konkrét választ adj, ne ilyen homályos utalásokkal próbáld elterelni a választ.

2018. jan. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!