Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem még a párom?

Figyelt kérdés
Emberileg szeretem, de szerintem nem vagyok szerelmes. Gyakran flörtölgetek más pasikkal. Viszont ha a szakításra gondolok, és arra, hogy másvalaki fogja szeretni, akkor nagyon rosszul érzem magam. Nem bírnám elviselni. Miért van ez?
2018. jan. 2. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
A szerelem elmúlik és helyette jön egy másabb érzés. Itt mutatkozik meg az, hogy a páros össze illik-e vagy sem. Amíg szerelmes az ember, addig minden könnyű, hisz hajtja az a bizonyos kémiai vegyület. Ti nem illetek össze, tehát szakíts.
2018. jan. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Szereted. Nem az a szerelem, ha azt kérdezzük, tudnánk-e vele élni, hanem ha nem tudnánk nélküle.

Minek flörtölgetsz? Kevés az önbizalmad??

Sok nő ezért teszi. Meg azért jól esik egy-két elismerő tekintet,bók. Csak ne vidd túlzásba. Inkább ne is csináld.

2018. jan. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Itt a baj azzal van, hogy a szerelem láthatóan nem ment át mély szeretetbe - ahogy sokaknál jellemző, és ilyenkor nyilván érdemes is együtt maradni. Neked a kezdeti periódusban jellemző, bizsergető érzés hiányzik, ami közületek már kiveszett - ezt a hiányérzetet pótlod a flörtöléssel. Félig-meddig te már kilépnél a kapcsolatból: más pasik is felkavarnak, de még fájna a tudat, ha a párodat más nővel látnád. Szerintem ez el fog hamarosan mozdulni abba az irányba, hogy ez utóbbi egyre inkább elhalványul. És akkor szakítani kell. Most még ne - egyelőre tisztázd le magadban, hányadán is állsz vele kapcsolatban. A jó vagy a rossz dolgok vannak-e túlsúlyban.
2018. jan. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem tudod mit akarsz. hozzad not. ellkel aruljam a rozsaszon kod az ami be csap es a szeretet az ami mindent tul el es orokf tart

. Ha te a rozsaszin kodbe vagy szerelmes sosem leszel boldog.

2018. jan. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy szerelmes nincs értelme. Már eleve ha ez a kérdés megfogalmazódik benned, akkor baj van. Az természetes dolog, hogy nem örülnél neki, ha mással lenne. Ez minden kapcsolatban így van, szakítás után is rosszul esik mással látni, még akkor is ha abszolút nem szereted emberileg se. Emiatt az érzés miatt nem éri meg benne maradni egy szerelem nélküli kapcsolatban.
2018. jan. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 szereti te suta es nincs vele egyutt. Ertelmezo olvasas genyo!
2018. jan. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!