Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsicsigu kérdése:

Mi lehet a baj? Párommal másfél éve vagyunk együtt, és 1év 4 hónapja élünk együtt. Bánt a súlyom miatt, mikor megismert teltebb voltsm, azóta fogytam és fogyok is folyamatosan. Odafigyelek mit eszem, járok edzeni.

Figyelt kérdés
Mostanában, már a szex is egyre ritkább. Miért csinálja ezt? Miért van velem akkor?Állitólag nagyon szeret, de nem hiszek neki. Állandóan disznóz, kövérez, gusztustalanoz, mutogatja milyen legyek. Azt mondja majd ha 51kiló leszek szexy leszek

2018. jan. 2. 18:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy még nem hagytad ott azt a tapló parasztot.


22/N

2018. jan. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy egy darab szarral?
2018. jan. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a kérdés te miért vagy együtt egy ilyen bunkó gyökérrel.
2018. jan. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretem Őt.. Annyira szeretnék neki megfelelni. Ilyenkor nagyon fáj amikor így bánik velem..
2018. jan. 2. 19:00
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy idióta.
2018. jan. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

#4: és mit szeretsz abban, aki így bánik veled?

Lesz ez még sokkal rosszabb. Kihasználja, hogy teljesen kapcsolatfüggő vagy és képes vagy megalázni magad.

2018. jan. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
De mit szeretsz benne? Semmi szeretnivaló nincs egy olyan parasztban, aki így beszél a párjával. Neked is lehetne több önbecsülésed, hogy ne tűrd el a szemétségeit.
2018. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Mondd már meg, mit szeretsz ezen a szardarabon? Szereted, ha aláznak, szereted, ha semmibe vesznek, szeretsz olyan kapcsolatban lenni, ahol nem szeretnek téged, hanem csak megaláznak és rombolják az önbizalmad?


Még ha szereted is, az se kifogás, hogy eltűrd. Értelmeseb ember ilyenkor előveszi az agyát és kilép az érzelmei ellenére is, mielőtt szétcseszik a maradék önbecsülését is.

2018. jan. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Szerintetek miért csinálja ezt? miért van velem? Én 30 Ő 40
2018. jan. 2. 19:17
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom, legyen önbecsülésed.

Én azt vallom, hogy az ember maga miatt fogy. Az egészsége és a jobb közérzete miatt.

Az, hogy a párod ebben NEM támogat, hanem beszólogat, felettébb szomorú.

Anno az én exem, aki mackó alkat volt, beszólt NEKEM, aki már akkor is vékony volt, hogy nagy a hasam. Én buta tini fejjel elkezdtem fogyózni, majdnem anorexiás lettem. Szét is mentünk.

Megérte? NEM. Az a pasi, aki nem támogatja a barátnőjét, hanem zsarolja lelkileg, meg kritizálja, a szememben nem pár, és nem férfi.

Ha még egyszer megmutatna egy képet, hogy milyen legyél, közöld vele, hogy majd ha Ő Magic Mike XXL lesz, akkor majd lesz joga mutogatni képeket, addig viszont kapja össze magát, és a külső helyett kezdje el magát belsőleg rendbe tenni.

2018. jan. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!