Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez belefér egy komoly párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez belefér egy komoly párkapcsolatba?

Figyelt kérdés
A barátomat nem rég ismertem meg, nagyon megszerettem, bemutatott mindenkinek. Van egy lány, akivel nagyon jóban vannak és az egyik összejövetelen simán beleült a pasim ölébe, ami persze iszonyúan zavart és szóltam neki, hogy ezt nem kéne, mert nem esik jól. Következő alkalommal a barátom simán felkapta a csajt heccből. Szerinte belefér, mert a csaj a legjobb barátjának a barátnője. Én meg alig ismerem őt. Ez szerintetek normális vagy ez az egészséges kategória?
2018. jan. 2. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül nem tettel ma már fel 2 kérdést is ugyan ezzel kapcsolatban?
2018. jan. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fér bele. Nekem nem. A testi kontakt idegesít.
2018. jan. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem nézném ezt jó szemmel. Valószínűleg a pasid kicsit más beállítottságú, szeret hencegni olyannal ami menőnek tűnik, inkább téged kapott volna az ölébe. Komoly párkapcsolatba nem fér bele...
2018. jan. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mar nem szingli. Akinek parkapcsolata van az tanuljon meg viselkedni. Apaink se (joesetben) anyaink elott kapott mas noket az olebe. :D
2018. jan. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy-egy ölelés vagy kicsit közvetlenebb kapcsolat belefér. Abban semmi problémát nem látok, ha vannak ellentétes nemű barátai. De azért van egy határ, amit ne lépjen túl. Az, hogy állandóan más csajok csüngenek rajta már nem fér bele.
2018. jan. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%
Egyébként szerintem pont, hogy egy komoly párkapcsolatba fér bele. Mikor már mindenkinek egyértelmű, hogy ti együtt vagytok és lesztek is, akkor úgy is mindenki máshogy áll hozzátok. Meg az is mindegy lesz, hogy melyik csajjal milyen a kapcsolata, mert egyértelmű, hogy te vagy neki a minden. De azért az, hogy nemrég ismerted meg minden csak nem komoly kapcsolat.
2018. jan. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy külön nemű baráti kapcsolatba az fér bele, ami az egyneműbe. A fiú haverjai is beleülnek az ölébe? Őket is felkapja?


Na ezért túlzás és számomra elfogadhatatlan, amit a barátod művel.

2018. jan. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pasi a legjobb barátom, mégsem ülök bele az ölébe.

N25

2018. jan. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem férne bele

F35

2018. jan. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha nem rég ismerted meg akkor ez nem komoly kapcsolat.

Jó ha az elején megtudod, hogy ő ilyen, eldöntheted, hogy neked belefér e és ha nem akkor beszéld meg vele.Ha nem változtat miattad lépj.

2018. jan. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!