Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm szakított velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szakított velem, vszont még én még szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még régebben volt egy veszekedésünk ahol én időt kértem mert nagyon ideges voltam és nem akartam hogy átjöjjön mert tudtam hoyg csak mindent hozzá vágnék. 1 hét múlva átmentem hozzá hogy megbeszéljük ezt a dolgot ami sikerült. De ezután ő jött át és nem az a szerelmes hétvége össze is kaptunk megint egy gyökérségen de azt meg is tudtuk beszélni elég hamar. Karácsony elött probáltam vicces lenni de nem nagyon sikerült és hát én írtam neki hogy próbálok mindig azon lenni hogy jo legyen a kapcsolatunk de sajnos nem sikerül,ezután írta, hogy ő azt már nem akarja folytatni. Pár nap után átjött hogy ne csak facebookon beszéljük meg ezt mert köztünk volt 1 orás busznyi távolság. Amikor átjött mondta hogy őt nagyon megbántottam azzal hoyg időt kértem(bár nem nagyon értem hogy ezen mi olyan bántó) és sírt emiatt és még azt mondta hogy ha őt egy fiú megsiratja akkor tudja ő már nem kell neki. Viszont én még nem akarom nagyon elveszíteni őt mert 8 hónapot voltam vele . Probálom hogy ne úgy érezzek iránta de sajna nem megy. Azóta is vele álmodtam 2x.

Am én 16 ő 14

Lehet az a probléma hogy nem elég érett nemtudom.

Szóval ja ennyi igazából.

Öhm köszönöm a válaszokat még akkor is hogy ha arról szól hogy mekkora balfék vagyok hogy még mindig szeretném az illetőt.


2018. jan. 2. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit, fogadd el.
2018. jan. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te 16 vagy, ő meg 14. GYEREKEK vagytok. Ez pedig itt a felnőtt párkapcsolatok témakör.
2018. jan. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fiatal még :) Hagyd még, adj időt. Esetleg 1 hónap múlva írj rá érdeklődj és törödésed fejezd ki
2018. jan. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
16 éves kisfiúként TE sem vagy elég érett, nyugi ;)
2018. jan. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!