Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi egyszer részegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi egyszer részegen fizikai fájdalmat okoz egy nőnek, és a legjobb barátjának, akkor rögtön elhagynátok?

Figyelt kérdés

másfél éve vagyunk együtt. szilveszterkor a párom sokkal többet ivott a kelleténél. Fel akartam venni a mobillal, hogy milyen hülyeségeket beszél (h majd másnap jót nevetünk rajta együtt) ő mikor ezt meglátta, kb rámtámadt. olyan erősen megszorította a karom téli vastag kabáton keresztül,hogy kék zöld foltjaim vannak. és ordítozott, sértegetett engem. a legjobb barátja közbeszólt, (csak nyugtatni akarta) és ezért ő rá támadt rá, a srácnak az egész arca feldagadva, monokli, minden. annyira begurult, h rendőrséget kellett hívni, mert tényleg nem tudtunk vele mit kezdeni.


azt mondja, hogy nem sokmindenre emlékszik, és hogy az nem volt ő. ő sosem tenne ilyet. nem tudja mi történhetett, de nagyon szeret, stb.


aki egyszer képes ilyenre, az máskor is? A barátaim mind azt mondják, hogy meneküljek, mert később csak rosszabb lesz. Mit gondoltok ti? volt már valami hasonló élményetek? 24/L


2018. jan. 2. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Úristen én is menekülnék. Már nem lenne a párom az biztos.
2018. jan. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A pia nem magyarázat. Szakítanék. Azonnal.
2018. jan. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azonnal szakítanék.

A pia valóban nemn magyarázat, csak előhozza a valódi énjét.

2018. jan. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csak az előző válaszolókat tudom ismételni. Aki piával így viselkedik, az pia nélkül is így fog. Ha együtt maradsz vele, mindig rettegni fogsz, ha iszik. Szakíts, ez nem lesz jobb, máskor talán nem úszod meg "ennyivel".

21N

2018. jan. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 omba ***** válasza:

Ja, nem ő volt - én úgy emlékszem a piás éveimre, hogy pont ugyanolyan voltam, csak kicsit nyíltabban Legalább nem verekedtem, csak bukóbban viselkedtem sok emberrel, humorosnak, vagy jogosnak tűnt.... nem NEKEM persze, annak aki csinálta. XD

Gondolom nem akarsz szakítani - mert azt megtetted volna magadtól, szóval az életben egy kortyot sem ihat, az mondjuk elég jó garancia.

2018. jan. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

azt mondjuk megigérte, hogy soha többet nem fog inni. De nem tudom mennyire hihetek neki ebben. tavaly volt egy hasonló szitu, akkor nem volt velem, hanem barátokkal, és részegen, valószínüleg ok nélkül szintén szétvert ököllel egy autót,(az ablakokat rajta) amiben emberek ültek.

akkor megigérte szintén, hogy már nem iszik. Nem is itt egy pár hónapig. utána megengedtem neki, hogy kicsit ihat. ..majd a kicsiből több lett. És ez lett a vége. Lehet, ha tartom magam, az mellett, hogy ne igyon végképp, akkor nem iszik végképp... nem tudni :/


mennyire befolyásolják a gének a viselkedést? Mert az apja nagy alkoholista volt, aki verte otthon a családot. az anyja elvált tőle, és ő kb 15 éve nem is látta az apját. Lehetséges ilyen viselkedést örökölni? vagy ez hülyeség?


egyenlőre nem vagyunk együtt. Kb. ő hagyott ott engem, hogy jobb lesz ez nekem így. (látta, hogy félek tőle már józanan is, és csak sírok..)

2018. jan. 3. 17:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez egy rémálom. Szakíts meg minden kapcsolatot. Életed végéig ettől akarsz rettegni, mikor iszik? Nehogy véletlenül verjen? És nem az első eset az agresszív viselkedése. De az, hogy az apja ilyen volt hogy verte az anyád, sok mindent elmond róla is . Hirtelen haragú, aki akár üt is. Lépj le de nagyon sürgősen.
2018. jan. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 omba ***** válasza:
ja elég erős az örökletesség
2018. jan. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!