Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerethet? Szakítanom kell?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet? Szakítanom kell? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi. 4 hónapja vagyunk együtt. KB a harmadik randi után messengeren szerelmet vallott. De személyesen soha nem mondta. Csak üzenetben írta. De ez a legkevesebb.

Ha találkozunk soha nem érint meg, Max egy puszi.

Ha náluk vagyok inkább gép elé ül be. Inkább telefonozik. A kocsi a mindene. Nálunk Max 1-2 órát hajlandó eltölteni.

Ha itt is alszik, amint fel kel megy is haza. Maximum az ágyban engedi, hogy hozzá bujjak. Volt olyan, hogy megpróbáltam megölelni és ott hagyott.

Reggeli puszit kértem és nem adott. Ha komolyabb dolgokról próbálok vele beszélni bezárkózik. Ha épp oda ér hozzánk a kocsi az első amit körbe jár, hogy minden rendben van e vele. Én utána jövök. Akkor is puszi és arrébb áll. A találkozókat én oldom meg. Sokat dolgozom. Őt mintha nem is érdekelné. Sokszor tudtunk volna találkozni, de azt mondja hétköznap nem olyan... KB 30 perc kocsival. De fel sem ajánlja, hogy el jön. Ha én nem mondom akkor nem találkozunk.

Valószínű nem szeret. D eha kérdezem azt állítja szeret. Persze személyesen soha nem mondja ki. Soha nem mondta. Max leírja.

Valaki? Mit tegyek?

Friss kapcsolat. 5 hónap. De szeretem


2018. jan. 2. 22:12
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Távolság tartó és rideg.

Nem ül mellém soha. Soha ölelés, csók, puszi. Semmi.

A munkámat okolja. De sokszor meg lehetett volna oldani, hogy találkozzunk, de nem hajlandó erő feszítést tenni. Semmiféle erőfeszítést. Csak a kifogások.

2018. jan. 2. 22:16
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én szakítanék vele.
2018. jan. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

Nekem ilyen párkapcsolat nem kellene. El se tudom képzelni. :(

21N

2018. jan. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

A munkád nem akadályozza abban, hogy ha találkoztok megöleljen, megcsókoljon stb. Ha meg találkoztok akkor sem te érdekled.


Én semmi értelmét nem látom ennek a kapcsolatnak.

2018. jan. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Pontosítok.

Picit össze vissza írtam

Bocsánat.

5 hónapja vagyunk együtt.

4 hónapja ilyen velem.

2018. jan. 2. 22:21
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha már feltetted a kérdést (és pozitívat nem is írtál róla) így eléggé egyértelmű h mi a helyes döntés


Esetleg egy kis beszélgetésre még lehet alapozni, egy jó mélyre, ahol elmondod h elhagynád őt inkább. Ha nem kap észbe akkor hagyd el

2018. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért a te kipufogódat is megnézi néha? Hahh
2018. jan. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

ha ilyen veled, akkor miért vagy vele? mi az ami tetszik benne?


ha ilyen rideg, távolságtartó típusú ember, akkor kb semmi esély arra, hogy radikálisan meg fog változni. keress olyat, akivel összeilletek.

2018. jan. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szex sincs kozottetek?
2018. jan. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Szex van. Ott nem önző. Úgy értem, ott nekem is jó.

De amint megvolt, előfordulhat. Most már az is más.

Köszönöm a válaszokat!

Talán naiv voltam. Sőt biztos.

Beszélni próbáltam vele. De amint rá térek a témára bezárkózott. Egy szavas válaszok. Vagy vissza kérdez, hogy azt mondhassa amit hallani szeretnék.

Szakítanom kell. Kár volt eddig húzni.

2018. jan. 2. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!