Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóljak neki elore, hogy mentrualok?

Figyelt kérdés

Nem regota vagyunk egyutt,

3-4szer aludtunk egyutt es utolso alkalommal szexeltunk.

Holnap megint nalam alszik,de megjött.

Szoljak neki elore ?


2018. jan. 2. 22:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Igen.
2018. jan. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
54%

Nem muszáj ennyire lényegretörően. Én mindig csak annyit mondtam, hogy keress egy jó filmet estére, meg vegyél csokit. :D Értette a célzást.

21N

2018. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

De hogy mondjam neki?

Mert igy olyan mintha en mindenfelekeppen akartam volna szexelni es azert szolok

2018. jan. 2. 22:27
 4/26 anonim ***** válasza:
62%

Én elszoktam mondani burkoltan, mert volt olyan h párom eltervezte h már amikor meglát felkap és vetköztetni kezd :D Heves természet, így jobb ha tudja h aznap este zárt kapuk vannak

Például mondhatod neki h filmezzetek mert a havi mikulás csomagom élvezem :D

2018. jan. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
82%
Józsi, úgy készülj, hogy nem lesz szex, mert sajnos megjött.
2018. jan. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell szívbajoskodni: nyíltan vagy ha jobban tetszik, virágnyelven közöld vele, hogy most nem lesz szex.
2018. jan. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
35%

Na és a száddal is probléma van?


Előre nem kell mondani,csak amikor adja a szituáció...



/N

2018. jan. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Estádio de Felchút ***** válasza:
12%
surprise buttsex?
2018. jan. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
23%

Nyugodtan szólj neki. Megmondod, hogy megjött úgyhogy úgy készüljön (hozzon filmet, társast...)


És javaslom, hogy beszéljetek meg egy nevet a mensinek, így mikor megvan, elég csak mondanod a jelszót, és abszolút nem lesz kellemetlen, hogy hogy mondd el neki.


Kicsit fura de pl. nálunk "táncosnéni" lett a menstruáció neve, amit a messengeres táncosnéni emoji után neveztünk el (piros ruhája miatt). Így amikor úgy van, küldök neki egy táncosnéni emojit és rögtön tudja mi a szitu :D

Majd szépen ki fog nálatok is alakulni hogyan is nevezzétek :D

2018. jan. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
95%
Hát nálunk ez ilyen alap dolog, mindig szólok neki, ha megjön. Mondjuk már most jobban tudja a ciklusomat mint én :D Aznap mikor megjön simán csak írod neki, hogy "megjött :("
2018. jan. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!