Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem kaszinóba jár. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem kaszinóba jár. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy tudtam, hogy már nem jár, kb. egy fél éve úgy tűnt, hogy teljesen abbahagyta. Volt egy időszak, amikor szinte haza sem jött, csak szerencsejátékozott. Azt hittem, hogy vége, de ma kiderült, hogy megint volt. Én már belefáradtam ezekbe. Mindig ígéri, hogy megváltozik, de már nem fog. 4 gyereket tartok el szinte egyedül.
2018. jan. 2. 23:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod mi a valasz: elvalsz tole, de addig, amig a hazat is el nem jatszotta a fejetek folul.
2018. jan. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Ki lehet tiltatni a kaszinokbol! Mond meg neki, hogy ne csak mondja irja is ala a papirt elotted!!! Az a baj, ha elvalik attol semmi sem fog valtozni es a gyerekek ugyan ugy megszenvedik... veglegesen tiltassa ki magat!
2018. jan. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hogy lehet véglegesen kitiltatni?
2018. jan. 2. 23:47
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

En harom gyerekkel valtam el a ferjemtol emiatt. Borzasztoan nehez egyedul, de legalabb tudom hogy az a keves penz ami van, az mire megy el. Elotte elofordult hogy a fizetesnapkor probaltam fizetni a boltban a kasszanal, es ott a teli bevasarlokocsinal elutasitotta a kartyat, mondvan hogy nincs rajta penz. Mert ferjuram mar le is huzta a vecen...

Te tudod hogy a ferjed mennyire sulyos ezugyben, de az en tapasztalatom az hogy ez sajnos nem fog javulni. Mi is mentunk szakemberhez, es volt hogy nem automatazott fel evig sem. Aztan hirtelen lenyult egy nagyobb osszeget csak ugy a csaladi kasszabol. Majdnem megbolondultam mellette.

2018. jan. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mi teljesen külön kasszán vagyunk. Egyáltalán nem fér hozzá a pénzemhez, csak ez egy házasságban nem normális. Az ő fizetésére egyáltalán nem lehet számítani. A kaszinóból kitiltást vajon mennyire veszik komolyan? Más igazolványát használhatja belépésre? Vagy ez hogy működik? Ha elválunk is szüksége lesz segítségre. Nálatok nem javult a helyzet a válás után? Úgy értem, hogy nem változott meg azért, hogy ne váljatok el?
2018. jan. 2. 23:52
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem er a kitiltas. Maximum atall a netes kaszinokra, aztan az illegalis pokertermekre, mindegymire. Fuggo, kezelni kene, de az csak akkor megy ha o is akarja. Mivel ez nyilvan nincs igy, az egyetlen megoldas a menekules, minel elobb, menteni a menthetot a csaladi vagyonbol (hacsak nincs mar most jelzalog lakason, kocsin, kitudjamin).
2018. jan. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok

Igen mi is kulon kasszan voltunk. De hat hiaba koltotte az "o " penzet, ha a hianyt az en penzembol kellett kipotolni, illetve mint nalatok is, az o keresetere nem lehetett szamitani. Ezert valtam el, hiszen mar teljesen egyedul voltam hiaba volt ott. Sot, kolonc modjara huzott lefele minket.

A valas ota sem valtozott a helyzet, hol csinalja hol nem. Most legutobb leszokott rola, mert a mostani noje egy igazi hazisarkany, es tele van pezzel, igy gondolom ferjuram nem akar lapatra kerulni es kiesni a husos fazekbol. Most o azt allitja miattunk szerencse jatekozott akkor, mert annyira nem volt penzunk es igy akarta potolni. Na persze. Kivancsi vagyok gazdag no penzehez mikor nyul hozza...

2018. jan. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megírtad, utolsó. Nagyon sokat segítettél ezzel.
2018. jan. 3. 00:45
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugyanolyan függőség, mint a drog vagy az alkoholizmus, pont ugyanúgy is viselkedik a delikvens. még komoly elhatározással, szakember segítségével is nehéz kijönni belőle, gyakori a visszaesés, az ígérgetés meg semmit nem ér. Szabadulj meg ebből, és ha van közös ház, vagyontárgyak, inkább azt kérd teljes egészében tartásdíj fejében, mert különben egy fillért nem fogtok látni tőle.
2018. jan. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%

#4 vagyok ujra

Hat en azt javasolnam, hogy tegyel egy vegso probat. Mondd meg neki, hogy utoljara bizol meg benne mielott elvalsz tole, es most forduljon azonnal szakemberhez, illetve irja ala hogy beleegyezik hogy a kaszinokbol kitiltsak. A szakemberhez egyutt menjetek el. Te meg kozben menj el egy ugyvedhez, hogy a ferjed lassa hogy nem a levegobe beszelsz. Ha a ferjed kozremukodik es o sem akar valast, akkor probald meg vele megegyszer.

De te ne bizz meg vakon tobbet benne.

Ha pedig a ferjed nem mukodik kozre, akkor hagyd el most.

A mi valasunknak mar 10 eve, a ferjem is megbanta mar, mert azota sem lett csaladja. Kar hogy nem jott erre ra akkor, hogy milyen jo is hogy tartozik valakihez es gyerekei vannak.

2018. jan. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!